Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék kapni Balenciaga...

Hol tudnék kapni Balenciaga triple S-t Budapesten, olyan hamisitványt ami teljesen megegyezik az eredetivel vagy pedig eredetit használtan olcsón? 39-es a mértem, kerestem de nem találtam a méretemben.

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menőznél, de nincs miből? Inkább vállalj munkát és vegyél eredetit.
2019. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél már ekkora gyász. :D
2019. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
1:1es replikának nevezik azt amit te keresel🤡.Legalább a nevét tudd már,ha menőzni akarsz.Mert hiába veszel 1:1eset messziről látszani fog róla,hogy kamu.
2019. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
35%

Szia.

Sajnálom hogy az előttem válaszolók ennyire leszóltak téged. Nem gondolnám hétköznapi dolognak hogy valaki 200-300ezer forintot kiadjon egy cipőért, így teljesen érthető hogy ugyanolyat szeretnél, viszont olcsóbban. Ha még mindig kutatsz egy ilyen cipőért, a brandshoes_bp instagram oldalon tudsz rendelni. Remélem tudtam segíteni.:)

2021. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

@12:58


Addig nyújtózkodj amíg a takaród ér. Ismerjük ezt a mondást?

2021. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!