Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online rendelések? Sulisok,...

Online rendelések? Sulisok, ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Rendeltem nehany dolgot a h&m oldalarol es azon a napon amikor kellett volna jojjon suliba voltam. Felhivtam a szallitot de mondta, hogy a varos masik reszen van es nem jon ma mar erre. Mivel pentek volt es tudtam, hogy nem leszek otthon hetvegen megkertem, hogy tartsa meg. Ma felhivtam, es mondta, hogy a szallito ceg ilyen "raktaraba" van, ami tolem nagyon messze van. Irtam nekik, hogy nem tudnak-e elkuldeni? Meg lesz valahogy?

Amugy szerintetek ez normalis, hogy en kell szaladgaljak a csomag utan, ha mar ki kell fizetni a szallitast?

A csomag nincs meg kifizetve es nem is volt olyan opcio, hogy beallitani, hogy milyen napon jojjon a csomag.



Vagy ti ilyenkor mit csinaltok? Nem lakunk hazban es valahogy nem is akarom mindig anyukam munkahelyere szalitattni mert akkor elore kell kartyaval kifizetni, stb....meg egy borzalom.



2019. szept. 23. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anya munkahelyére rendelem, és kp-ban odaadom neki az összeget. Ő meg átveszi, kifizeti, ennyi.
2019. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan címre rendeld, ahol valaki át tudja venni. Akár anyud a munkahelyén. Ahogy te ki tudod fizetni utánvéttel, úgy ha odaadod neki a pénzt, ő is. Nem is értem.. .

És komolyan elvárnád, hogy a futár majd rohangáljon utánad? Nem mondom, nem erősségük konkrét időpontot adni az tény, de azért ez is nevetséges lenne.

Rendeld pl. nagymamához, ha nem dolgozik. Vagy vedd át személyesen az üzletben.

2019. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendeld posta pontra. Az előre fizetés meg nem ördögtől való sok országban max kaját lehet után fizetéssel rendelni Magyarországon nagy divat ez az után fizetés valamiért.
2019. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig Anyáék munkahelyére rendeltem,ott vannak mindig fixen,vagy ha nem is akkor oda tudnak menni.Ez a legegyszerűbb.
2019. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!