Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pékségben eladóként dolgozó...

Pékségben eladóként dolgozó lányok/nők, tőletek is megkövetelik a fehér, uniszex póló viselését a munka során, vagy lehettek civil öltözetben?

Figyelt kérdés

Ha megkövetelik, akkor bármilyen saját fehér póló is megfelel, vagy külön a pékség biztosította?

Nem frusztráló a viselése? Nem érzitek kényelmetlenül benne magatokat?



2019. szept. 25. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szeretem kérdése..

Minden munkànak meg van a ruha viselési kövtelménye.

Nem a divatozàs miatt van ez, hanem pl::higiéniai okok miatt.

Ez pékségben, ahol ételt àrulnak, ott elég gàz lenne ha civil, utcai ruhàban lennének.

2019. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben dolgoztam pékségben, ott kötelező volt a fehér póló és fehér nadrág. Egyfelől hogy mégse az utcai ruhát viseljük és úgy nyúkáljunk a termékek közé, másfelől ezen jobban látszik ha bepiszkolódik. Főleg higiéniai okai vannak a fehér ruhának, meg annak is hogy ne abban érkezzünk azért munkába. A pékség biztosította, kényelmes volt, sima pamutpóló meg egy vékonyabb anyagú nadrág volt. Viszont van a közelben egy pékség, ott pl sima színes pólóban szoktak lenni az eladók és azon van rajta egy ujjatlan köpeny, szóval ez azért munkahely függő.
2019. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván munkaruhában kell lenni.
2019. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj már bele kérlek, élelmiszert állítasz elő.

Szép is lenne, ha ugyan abban a nadrágban, pólóban dolgozna valaki ilyen helyen, amiben munkába indulás előtt még berohant enni adni csirkéknek.


A fehér szín azért praktikus, mert jobban látod, ha piszkos lesz.

2020. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!