Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mit szerettek egy...

Fiúk! Mit szerettek egy lányon látni? Ruházat

Figyelt kérdés

Szóval inkább a sportosabb lányok jönnek be nektek vagy inkább az elegánsabbak? Azonbelül is szoknya vagy inkább nadrág? Mindent ruhadarabrólírhattok mert nagyon kíváncsi vagyok. Az a helyzet nem nagyon tudom hogyan öltözködjek....

Mindkettő stílust szeretem csak...nektek mi jön be jobban? Mit szeretnétek egy lányon látni?

16/L



2019. szept. 25. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

"Mit szeretnétek egy lányon látni?"


Elsősorban magamat.

:)

2019. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Egy szép lány egy krumpliszsákban is szép, egy csúnya meg semmiben. Ne mutass túl sokat, hagyj teret a fantáziának. Konkrét ruhát nem tudok írni (na jó, a széles hajpánt a gyengém).
2019. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Olyat amiben kenyelmesen erzi magat, a tul elegens ruhak hetkoznap nevetsegesek szerintem. Azt az erzetet keltik hogy feltunoskodni akar, ami nem szimpatikus, nyilvan az igenyesseg fontos szoval ne szakadt ruhakban meg melegitoben jarkalj, de nem kell tultolni.
2019. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Úgy öltözz ahogy akkarsz ne az itteni emberek véleménye szerint!
2019. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a sportosabbak.
2019. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Inkább a lezser, sportosabb stílus kedvelője vagyok a lányokon, de mindkét típusnak megvan a maga gyönyöre.

Imádom például ha csak lazán, farmerban, uniszex zenekaros pólóban és kigombolt kockás ingben flangál egy lány, de ugyanakkor az elegáns, nyári egyberuhákból is bőven vannak olyan darabok, amik felkeltik a figyelmemet.

2019. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

Mindenképp az elegáns jön be, nadrágot látok eleget a pasikon legyen rajtuk továbbra is..


De harisnya az mindég legyen csak épp kombinálva különböző ruhákkal.


F

2019. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Találd meg a saját izlésedet... Ne bizonyos rétegeknek s átlagnak akarj megfelelni, hanem első sorban magadnak.


Mert az hatással van a kisugárzásodra, életérzésedre is.


Mai napig sokan fordulnak meg utánam akárhova is megyek. Egyedi, elegáns, de mégis modern szolid vagyok.

Sok dícséretet, bókot kapok.


Mndezek mellett Önmagam lehetek és ez jó érzéssel tölt el.


27/N

2019. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az elegáns.Ebből kifolyólag s stílushoz tartozó darabok akár szoknyába,akár nadrágba.
2019. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

8.


Lehet sőt én vagyok a hülye,de nem fiúkhoz szólt a kérdés!?


Ne adj felkorbácsoló téves tippeket a kérdezőnek ha a fiúknak akar tetszeni és nem egy flegma öntelt nő akar lenni ami a mostani kislánok többségét jellemzi.

2019. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!