Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bershka oldalán láttam egy...

A Bershka oldalán láttam egy pólót, ami nagyon tetszett, de amikor bementem a boltba megnézni azt mondták már nem lehet kapni. A honlapon még fent van, még szerintetek lehet rendelni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elérhető a honlapon, akkor nyilván.
2019. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az üzletben sokszor azért nem segítenek mert fiatalok az eladók és nem kapnak több fizetést ha több ruhát sikerül eladniuk. Ha egy rendelést kell fel venniük akkor az nekik több munka. Inkább nem segítenek. Voltam olyan helyen ahol a telefont nyomták és a vevőknek még köszönni se tudtak!
2019. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg lehet rendelni, ha fenn van az oldalon és még a méretedben is van. Egyébként van egy olyan fül a termékeknél, hogy: "Keresd meg az üzletben" Ha arra rá mész, akkor látod melyik uzletben van még belőle.
2019. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kosárba rakod és kibirod fizetni,akkor nyilván.
2019. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!