Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy sportruhába öltözik valaki és az a normál öltözéke része? Fura lenne?

Figyelt kérdés
Nem melegítőre gondolok. Decathlonbol van rengeteg felsőm és nadrágom amiket nagyon szeretek hétköznapra is hordani mert szinte mindenhova biciklivel járok es nagyon praktikus. Nagyon kirivo lenne? Nem arra a tipikus neonszinuekre gondolok. Igazabol csak az anyagan latszik hogy sportolashoz terveztek
2019. okt. 4. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem, állandóan szabadidő alsóban mászkálok mindenhova. Inkább a terepszínű katonai cuccokban mászkálók, na az fura.
2019. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem effektíve nem érdekelne... Szerintem nagyon mást se. Nyugodtan vedd fel, hogyha neked kényelmes
2019. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyeden nincs dresscode, akkor azt veszel fel, amit akarsz.
2019. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10-ből 8 ember így öltözik. Az konditerem öltözöjében, ahova járok, sokszor nem tudom eldönteni, hogy akkor most az emberek jönnek vagy mennek.
2019. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejön ha valaki ezekben a feszülős fazonú sport ruhákban van. Én is szeretem hordani, kényelmes is, meg jól is néz ki. :)


Szóval bátran vedd fel! :)

2019. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!