Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Mit gondoltok arról hogy sportruhába öltözik valaki és az a normál öltözéke része? Fura lenne?

Nem melegítőre gondolok. Decathlonbol van rengeteg felsőm és nadrágom amiket nagyon szeretek hétköznapra is hordani mert szinte mindenhova biciklivel járok es nagyon praktikus. Nagyon kirivo lenne? Nem arra a tipikus neonszinuekre gondolok. Igazabol csak az anyagan latszik hogy sportolashoz terveztek

2019. okt. 4. 10:10  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem nem, állandóan szabadidő alsóban mászkálok mindenhova. Inkább a terepszínű katonai cuccokban mászkálók, na az fura.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. okt. 4. 10:18 Privát üzenet
Engem effektíve nem érdekelne... Szerintem nagyon mást se. Nyugodtan vedd fel, hogyha neked kényelmes

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2019. okt. 4. 10:38 Privát üzenet
Ha a munkahelyeden nincs dresscode, akkor azt veszel fel, amit akarsz.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2019. okt. 4. 11:18 Privát üzenet
10-ből 8 ember így öltözik. Az konditerem öltözöjében, ahova járok, sokszor nem tudom eldönteni, hogy akkor most az emberek jönnek vagy mennek.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2019. okt. 4. 14:55 Privát üzenet

Nekem bejön ha valaki ezekben a feszülős fazonú sport ruhákban van. Én is szeretem hordani, kényelmes is, meg jól is néz ki. :)

Szóval bátran vedd fel! :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2019. okt. 4. 22:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Mi a különbség a normál és a francia bugyi között? 20/F
Szerintetek a magas vagy normál dereku farmer rovidnadrag a jobb?
Ti normál méreteteknek megfelelő cipőt szoktatok venni pl. Adidas, Puma, Nike márkákból?
Ez a ruha hülyén néz ki egy normál magassarkúval?
Debrecenben hol lehet viszonylag olcsó és normál méretű ruhákat venni?
Milyen üzletekben kapok jó minőségű sima egy színű slim fit pólókat? Mindenhol vagy mintás, vagy rossz minőségű, vagy normál fit póló van. Budapesten élek szóval bármi szóba jöhet. Férfi póló.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!