Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ilyenkor hűvösebb...

Lányok! Ilyenkor hűvösebb időben miért szerettek szoknyát hordani?

Figyelt kérdés
Néha én is veszek fel, de sok nőn látok ilyenkor is rövidebb szoknyát. Miért jó az így ősszel?
2019. okt. 7. 07:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%

A magamutogatás vezérli őket ezzel tudják csillapítani az ösztönüket hamár a pitcsa gatya nem játszik.


F

2019. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

én régebben azért vettem szoknyát hűvösebb időben, mert a vastag harisnyában (amit ugye a szoknyához felvettem) kevésbé fáztam, mint a farmerben

a tapadós farmeren, ha átfúj a szél, az szabályosan szinte csípi a bőröm, egy pamut, vastag, téli harisnyánál ez nincs így

2019. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Én csütörtökön fogok elutazni 2 napra, és úgy tervezem, hogy szoknyában megyek, másnap szoknyában jövök, csak az lesz nálam ruhának.

Okok:

- a thermo harisnyám kb kétszer-háromszor olyan meleg, mint az átlag farmernadrágom, szóval ha nem szeretnék megfagyni, akkor előny

- extra kényelmes - mindenki odáig van, hogy de kicsíptem magam, közben érzésre belülről olyan, mintha melegítőben mentem volna el otthonról (ez most nekem a több órás repülőúton jól fog jönni, de egy átlag hétköznap se rossz)

- arra, hogy miért ősszel jó: végre nem nejlonharisnya kell alá, hanem normális harisnya

- sokkal kisebb helyet foglal a táskámban, mintha pólót + 2 nadrágot raknék el (ha farmer van nálam, akkor kell egy "kényelmes" nadrág is estére a szobámba, de így fölösleges, hiszen a szoknya + harisnya is van olyan kényelmes)

2019. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

"Néha én is veszek fel, de sok nőn látok ilyenkor is rövidebb szoknyát. Miért jó az így ősszel?"


Most magadnak nem tudod megválaszolni a kérdést? Azt mondtad, te is felveszed. Te miért hordasz? Gondold át. Ennyi.

2019. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem "jó", egyik ruha sem "jó".

Azért hordok szoknyát, egyberuhát, mert nincs nadrágom, és nem is tervezek venni.

2019. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

A 3-as olyan szépen kifejtette az érveket , hogy én már csak azon gondolkozom , hogy a férfiak miért ennyire hülyék?!

Mármint azért mert egy egyszerű termóharisnya ha ennyire praktikus és kényelmes akkor ők miért dideregnek az egy szál farmerjükben..

2019. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Mert a harisnyás férfi a társadalomból megrökönyödést vált ki?
2019. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert dagadt vagyok és nem kapok magamra kényelmes nadrágot. Harisnyát meg szoknyát meg igen. Egy 200 denes harisnya télen egyébként melegebb mint egy farmer, és a szoknya alá még pluszban felhúzott nadrágbugyi szuperül melegíti az alfelemet. Hozzáteszem egyébként nem vagyok fázós.
2019. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

7!

Tehát a társadalom előbbre való mint az egészség?

Neked is fontosabb az idegenek véleménye és úgy öltözködsz hogy másoknak akiket nem ismersz ez ugye a társadalom, megfeleljél?

Én akkor kivétel vagyok mert magasról teszek a társadalomra és a megrökönyödésükre és szoktam ötletet venni a nőktől mert van pár öltözködési forma ami indokoltabb.

Még akkor is ha a harisnya férfi ruhadarab tehát nem értem a társadalmat miért akadna ki ha a férfiak vissza szerzik azt amit a nők lenyúltak tőlük.

2019. okt. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

11-es, engem nem érdekel, ki mit hord, csak válaszoltam a kérdésre, hogy miért nincs elterjedve.


Mellesleg 9-es, ez ribis?


[link]


Télen pulcsival meg kabáttal?

2019. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!