Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves Hölgyeim és Uraim! A...

Kedves Hölgyeim és Uraim! A nadrágba tűrt pulóver mennyire divatos viselet? Szerintem annyira divatos, mint a szandál+zokni kombó, csak apámnak nem tudom megmagyarázni.

Figyelt kérdés
Sajnos amióta az eszemet tudom, így viseli a pulóverjeit, a nadrágjába tűrve, és siránkozik, hogy hosszú ideje nincs barátnöje...
2019. okt. 7. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Felnőtt férfiaknál ez tök normális viselet. Apám is így hordja, de neki túl sok barátnője van.... nem ezen múlik.
2019. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, de a "pulóvert" még az életben nem tűrték be a nadrágba, sem a férfiak, sem a nők. Vagy nem tudjuk, mi az, hogy pulóver. Inget, pólót régebben a férfiak be szokták tűrni, de újabban már azt is inkább kilógatva hordják. Bár ez függ az alkalomtól, a helyzettől is. Egy ünnepi alkalommal pl. nem jelenünk meg kilógatott inggel, csakis a nadrágba tűrve illik viselni. De pulóvert (értsd: kardigán, vagy az ing felett viselt kötött, vagy pamut felső) soha nem tűrünk be a nadrágba!
2019. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Állítólag régen a parasztok öltöztek így olyan 100-150 évvel ezelőtt... Szal nagyon idejétmúlt már 😂😂😂
2019. okt. 7. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi az idejétmúlt viselet, pláne 100-150 évvel ez előtt?

Akkor még olyan, hogy pulóver, nem is létezett! Azt írtam, hogy a pulóvert soha nem tűrjük be a nadrágba! Kérdezz már meg egy stylist-ot, jó?!

2019. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a nadrág megfelelő méretű, eleve bele sem kellene férnie egy pulóvernek.
2019. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pulóvert hogy tűri bele? Vagy ilyen vékony anyagú hosszú ujjúra gondolsz? Annál elmegy. Pólót/inget meg be szokták tűrni, az még a nőknél is divat.

De ha azokra a vastag pulcsikra gondolsz, akkor nem nagyon értem a dolgot, elvileg bele se kéne hogy férjen a nadrágba.

2019. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 igen, a vastag pulcsikra gondoltam. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy mindenből átlagban 2 mérettel nagyobbat hord...
2019. okt. 8. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kinézhet jól, mint például egy fehér kötött garbó piros melegítőnadrágba tűrve. Mondjuk én szandál-zoknit is hordok, meg melegítőnadrághoz lakkcipőt, hosszú ujjú pulóver fölé rövidujjú inget, úgyhogy én kicsit máshogy látom ezt:)
2020. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!