Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Nektek tetszik ez a...

Lanyok! Nektek tetszik ez a táska?

Figyelt kérdés
Hugomnak szeretnem megvenni szulinapjara:) [link]

2019. okt. 8. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem tetszik, gyerekesnek tartom, pedig tini vagyok. De attól függ hány éves a húgod :)
2019. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Első vagyok, láttam van pár virág mintás is, meg ilyesmik. Azzal biztosan nem lősz mellé, szerintem minden korosztályhoz és stílushoz passzol, cuki :)
2019. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem. De te ismered a húgod, elméletben.
2019. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon jópofa, tetszik.
2019. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
8.osztalyos,nem tudom miert tartjatok gyerekesnek, o nem az a fajta aki kiteszi mindenet ennyi idosen de nem is gyerekes....;) Meg a Mickey Eger alapbol divatos szoval szerinten azzal nincs probléma. A hugom is koveti a mai divatot vagy hogy mondjam:D Tehat trendi, nem vissza maradott es mindenkepp Vans taskat szeretne, de nem olyat hogy csak ra van rakva hogy Vans es kész hanem valami egyedibbet ami nem minden masodik lanynak van:)
2019. okt. 8. 19:23
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem tetszik. Vagy kérdezd meg tőle, hogy ez a táska tetszik-e neki, vagy ha fontos a meglepetés, akkor jól rakd el a blokkot és ha nem tetszik neki, akkor becseréli egy másikra.
2019. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Na, én is annyi vagyok mint a húgod, és nem teszem ki semmimet. De a Mickey egér attól még gyerekes marad, hogy divatos :) Szerintem nem kéne feltétlenül a trendeket követnie. Nem gondolom azt, hogy felnőtt vagyok, de ez a legnagyobb jószándékkal is kb alsós szint.
2019. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Ovisnak
2019. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves #7-es szebben nem tudod:)
2019. okt. 8. 20:28
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocsanat nem a hetes, a nyolcas
2019. okt. 8. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!