Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen ruhadaraboka...

Lányok, ti milyen ruhadarabokat tartotok szexinek/stílusosnak egy férfin ebben az egyre hűvösebb őszi, illetve a hamarosan érkező téli időszakban?

Figyelt kérdés
Melyek azok a darabok, amelyektől jobban megnéztek egy férfit, mert jónak tartjátok a stílusát? Gondolok itt olyanokra, hogy szövet-, pufi- vagy bőrkabátot viseljen, vagy milyen farmert, sima indigó színűt, vagy fekete, szürke, fehér, esetleg másmilyent? Milyen lábbelit hordjon, sima tornacipőt illetve utcai cipőt, vagy bakancsot? Írjátok meg, hogy nektek lányoknak melyikek tetszenek jobban egy férfin. Aki akar képeket is linkelhet.

2019. okt. 8. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a klasszikus businessman megjelenés tetszik. Vagy az alaszkai favágó :D
2019. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bőrkabát

bőrkesztyű

2019. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szövetkabát
2019. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szovetkabat

Amugy nem tudom megfelelo válasz e a kérdésedre de nekem az tetszik ha talpig feketében van.

2019. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!