Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egy fiúnak a citromsárg...

Milyen egy fiúnak a citromsárga cipő?

Figyelt kérdés
Tetszik a Vans Old Skool cipő citromsárga színben. Egy 18 éves fiún hogy állna szerintetek? Főleg lányok véleményére lennék kíváncsi.
2019. okt. 9. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Felüdülés a sok dögunalom fekete-fehér mellett. Őszre mondjuk nem tudom, hogy az esőben-sárban mennyire praktikus, de nekem tetszene, ha látnám bárkin.
2019. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel
2019. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
menő, mint a piros :)
2019. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
B*zis
2019. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek volt. Egy ideig bírja az esőt, de egy idő után elszíneződik. Az övé most került leselejtezésre. Én úgy vagyok vele, hogy ha a nő is hordhat mindenféle színű cipőt, a férfi is megteheti. Valóban unalmas lehet hogy csak szürke, barna meg fekete modellek közül van választék általában. Mondjuk a citromsárga kicsit tényleg erős, de a piros nekem például nagyon bejön.
2019. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit sportoas. de szép, jól mutat az utcán! Übermenő, h már mesziről virít!



20/nő

2019. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!