Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre fehér alkalmi ruhát...

Esküvőre fehér alkalmi ruhát hol találok Budapesten?

Figyelt kérdés

Én leszek a menyasszony,(:D) de a szokásos habos babos tüllös abroncsos ruhák nem igen jönnek be. Egyébként sem lesz puccos esküvő, ami annyira megkövetelné az eleganciát, sokkal inkább családi összejövetelnek hívnám.

Ehhez hasonlót képzeltem el, de jó lenne személyesen megpróbálni a vásárlás előtt. Hol találok ilyesmiket? (testalkatra is hasonló vagyok mint a linken a csaj)


[link]



2019. okt. 11. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sárkány vagy Ázsia centeres kör hozna eredményt. De,ha bemész egy C&a, H&M , esetleg Vögele jellegű boltba, simán találsz, akár new Yorkerbe is lehet hogy van e, vagy még Takko.
2019. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, elsőre én is hasonlókra gondoltam, valami kis butikot esetleg nem ismersz ahol lehetnének ilyen ruhák?
2019. okt. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!