Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a nagy Vans cipő mánia?

Mi ez a nagy Vans cipő mánia?

Figyelt kérdés

Amerre csak nézek az a bot egyszerű vanc cipő van mindenkin, de még csak nem is a színes változatok, hanem a hagyományos fekete fehér csíkkal. Miért jó ennyire ez a cipő? Meg amúgy nem gáz hogy rohadtul birkának tűnnek benne az emberek? :D Piros változatba gondolkodtam rajta régebben, de most hogy ilyen nagy mainstream dolog lett biztos nem vennék ilyet, tiszta gáz...


De nem csak itthon, külföldön is ez megy. Mire fel?



2019. okt. 11. 13:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és már 2000 előtt a piacon volt ez a vans old skool, szóval nem is valami új cipő
2019. okt. 11. 13:59
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
"örökzöld"
2019. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert basic, uniszex. Biztos neked is van olyan ruhád, cipőd, bármid, ami minden embernek megvan. Pl fehér póló. Azon nem borulsz ki? :D
2019. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

egy fehér póló bármiféle mintha nélkül 500 ft kb és akik ilyet hordanak azok nem az igényes fajták mert pont belexarnak mit hordanak.


Míg egy ilyen cipő 10k alatt nem sok helyen van és direkt ilyet vesznek az emberek nem fekete cipő mondjuk egyenes csíkkal, mintha direkt egymást akarnák utánozni.

2019. okt. 11. 14:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vintage darab, egyszerű és jól néz ki,jól kombinálható.
2019. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Mert egyeseknek sokkal egyszerűbb beállni a birkasorba, mint vállalni a saját személyiségüket és stílusukat.

Mindig taszítottak azok az egyének, akik csak azért adnak ki valamire pénzt, azért öltözködnek úgy, “mert divat”.

Nyilvánvaló, hogy ők fognak a legjobban röhögni 30 év múlva a fotóikon.

Azt hiszik, hogy így nagyobb esélyük van beilleszkedni, mint ha a kommunikáció valami értékesebb válfajába kezdenének.

De ez így lesz addig, amíg az a trend, hogy mindenki Kanye West, meg az aktuális influencer celebek, legrosszabb esetben pedig a dedós, anyuci-apuci pénzével vagizó TikTok celebek ruhadarabjai alapján akarja eldönteni, hogy “hogyan érdemes öltözködni”, “miben leszek menci”.

2019. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

azért nem kell ennyire lesarkosítani a dolgokat, én is szeretek márkás cuccokban járni, dc, adidas stb... de azért próbálok olyasmiket húzni amiket más nagyon nem hord, valamelyik nap láttam egy embert ugyan olyan pulcsija volt mint nekem, most legalább 2 hétig valami mást fogok hordani :D


De lehet amúgy hogy tényleg csak ennyi birka ember van, aki megy a divat után, az a bokavillantós nadrág trendtől is kirázott a hideg, és borzalmasan röhejes, de mégis nagyon sokan csinálják...


Én csak azt sajnálom, hogy egy ilyen jó márka mint a Vans és tönkre van téve a presztizse a sok barom miatt...

2019. okt. 11. 17:35
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Mennyiben jobb azért hordani valamit mert népszerű, mint ugyanezen okból nem hordani vagy akár utálni valamit? Mindenképpen másoktól teszed függővé az ízlésedet ahelyett hogy hordanád azt ami tetszik, és magasról lesz-nád hogy mások mit csinálnak.
2019. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
#7: A DC deszkás márka, az Adidas meg sportruházat,egy rakás ember hordja őket utcán. Hidd el,ez sokkal cikibb,mint valami divat. Ha csak nem sportolni mentek utcára,semmiképp sem stílus.
2019. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én pl nem hordpk vanst hanem más deszkás márkát de nem fogom elárulni melyik az
2019. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!