Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra megyek,35...

Állásinterjúra megyek,35 fokban mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Állásinterjúra megyek a jövőhéten, 35 fokban mit vegyek fel?

Izzadós típus vagyok alapjában is (izzadásgátló használata ellenére is), de nem illik túl szellős, rövid, kivágott ruhát felvenni. Mibe menjek?


2010. júl. 16. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem térdet takaró, elegáns szoknyát (hozzáillő szandival/cipővel) és valamilyen nem túl szűk és tapadós blúzt. Ilyen időben senki nem túl szalonképes, olyan nincs, aki nem izzad. Bízzunk az enyhébb időben!
2010. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nézz ki egy mekit vagy hasonlót a környéken...bemész ott a mosdóba megmosakszol és átveszel egy másik blúzt ;) én legutóbb ezt tettem ;)
2010. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyosak vagytok!

Meki nincs arra, de kocsival megyek, bekapcsolom a légkondit és addig nem izzadok le míg odaérek -annyira (a közelben parkolok le).

Már csak arra lenne szükségem, hogy valaki idejöjjön és rámutasson a szekrényemből arra a ruhadarabra amit felvegyek :)

2010. júl. 16. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a minisztériumokban lehetséges a könnyített ruházat... :) a nők számára nem kötelező a harisnya, a szoknya pedig rövidebb is lehet
2010. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Térd fölé vagy térdig érő csinos ceruzaszoknya és valamilyen könnyű anyagból készült blúz/ing (lehetőleg fehér vagy világos) és egy nyitott magassarkú cipő!:)
2010. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) Hát...

Akkor oké, mivel nincs rossz alakom, talán bevállalok egy szoknyát.

És a színek? Fekete és fehér (szürke)? Ahogy utána olvastam ezeket javasolták...

2010. júl. 16. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:

attól is függ, hogy hova mész: konzervatívabb vagy trendkövetőbb helyre...

a harsány színek mindenképp kerülendők, de túlontúl szürke se légy! a fehér örök klasszikus, halvány pasztell színek esetleg, amit valami kiegészítővel: kendővel, nyaklánccal stb. feldobhatsz még!

2010. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!