Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a bakancsról?

Mit gondoltok erről a bakancsról?

Figyelt kérdés

Általában bő egyszerű egyszínű ruhákat és szűk farmert hordok. Cipőből mindenféleképpen feketét szeretnék.

Kéne valamilyen csizma, bakancs vagy cipő télre és ezt találtam, de nem vagyok biztos a sarkában.

[link]


Nem szoktam ilyen cipőket hordani, de ez egészen tetszik.

Egész nyáron egy sima fekete lapos talpú vászoncipőt hordtam amit nagyon szerettem.

Ha van valami ötletetek milyen stílusú cipőt kéne hordanom télen légyszi írjátok le. Ha pedig ez szerintetek teljesen jó akkor azt. Előre is köszönöm. 😅


16/L



2019. okt. 13. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a link
2019. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki! Viszont gondold át, hogy fogsz e tudni benne járni !télen!.
2019. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan öltözködöm mint te, csak benne van egy kis rockosabb vonal. Hát, télre szerintem ez nem igazán ideális.

Nekem van egy kicsit mintás (vhol 2 réteg, és a felsőn vannak különböző kis lyukak, szerintem marha jól néz ki) bőr bakancsom, nagyon szeretem, és tök univerzális, lehet benne az ember vagány, csajos, elegáns, bármi. Szerintem neked is bejönne egy hasonló, vmi egyszerű, max egy picit emelt sarokkal, sokkal kényelmesebb viselet. Viszont szerintem ez is nagyon jól néz ki, csak inkább alkalmi.

2019. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen és kényelmes mert vastag a sarka 😀

Szeretem

2019. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. okt. 13. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Martens Timberland Caterpillar.
2019. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktal magassarku cipoket hordani, akkor ne vedd meg. Nekem megvan ugyanez a fazon vaszomban, es nagyon ritkan hordom, mert nekem nagyon nagy a kulonbseg a talpa es a sarka kozott, nagyon hamar megfajdul benne a talpam elulso resze. Pedig va nem egy ilyen tombsarku vagy egybe platform cipom, de azok a legkenyelmesebbek, ahol max 5-6 centi kulonbseg van a ket resz kozott.

Keress inkabb laposabb sarkut telire, amikor pl ho van es csuszkalas en nem is hordok magasabb sarkut, mert siman kitorod a bokadat ha megcsuszol.

2019. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végre egy női cipő, ez még mutat is.
2019. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlókat hordok télen, szerintem pont hogy tök jó, ha magas a sarka, meg vastag a talpa, mert nem hűl át olyan könnyen, meg a latyak is kevésbé éri a cipőd felső részét. Oldalról recésnek tűnik a talpa, szóval szerintem a csúszással nem lesz gondod, de azért nézd meg jól!
2019. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!