Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok hány pár téli/őszi...

Lányok hány pár téli/őszi cipőtök/kabátotok van?

Figyelt kérdés

Nekem 2 téli bakancs, egy magassarkú bakancs, 1 őszi bakancs, 2 utcai cipő, 2 sportcipő, 2 tornacipő, meg kb 5 pár régebbi cipő (kínaiak) eltévedt, amiket már nem igazán hordok.


3 téli kabát (persze más fazonúak), 5-6 őszi kabi és talán két mellény.


A kérdést azért írom ki, mert a családtagok és a párom szerint túl sok cuccom van és nem férnek el tőlem.

Nyugtassatok meg, hogy ez még teljesen normális :D


2019. okt. 15. 00:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*ja és két csizma
2019. okt. 15. 00:42
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2db combcsizmàm (egy lapos és egy magassarkú), 2db bakancsom, 2db bundás Ugg stílusu csizmàm,1db magassarku boka csizma,1 bàrsony anyagú pompomos magasszárú dorko, 3db conversem ,2db sport cipőm,5db tornacipőm van. (Rengeteg cipőm van még ezen kívűl, de a leírtakat hasznàlom ősszel és télen)


Kabàtok: 3 db átmeneti bőrkabàt, 2db pàrka stílusu téli kabát,1 térd fölé érő fekete szövet kabát,2db pufi rövidebb àtmeneti kabát.

2019. okt. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az 5 pár régi kínait dobd ki ha nem hordod.

Szerintem az 5-6 őszi kabi és 2 mellény ami sok.


Nekem:

-2 db bundás bokacsizmám van ( 1 magassarkú zöld, 1 lapossarkú fehér),

-1 db nagyon-nagyon bundás bakancs amiben mínusz fokban kutyát sétáltatok.

-Őszi bokacsizma szintén 2 db ( 1 fekete, 1 bordó, mind2 magassarkú).

-1 db sportcipő, szintén kutyasétáltatáshoz, 1 db normális "tornacipő" szerűség.


-1 db mellény

-1 db papírvékony kabát amit kb nem is használok mert max dísznek jó

- 1 db normális és 1 db kutyázós őszi kabát (mind2 szövetkabát, 10-15 fokban hordom)

- 1 db normális, 1 db kutyázós vastagabb kabát 0-15 fok közé

- 2 db nagyon vastag kabát amiket mínuszban hordok, munkába és kutyázáshoz is mind2-őt.

Ha nem lenne kutyám, fele ennyi kabátom lenne.

2019. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na szuper, akkor nem vagyok ezzel a sok cuccal egyedül így. :)

Az a gond, hogy szortírozáskor sajnálok sok dolgot kidobni, amiket úgy érzem, hogy még valamikor az életben egyszer szívesen felvennék.

Független attól, hogy drágább vagy olcsóbb dolgokról beszélünk.

2019. okt. 15. 01:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszi kabi azért van ennyi, mert van köztük boleros bőrkabi, gumis bőrkabi, motoros bőrkabi, 2 külömböző farmerkabi, bomber dzseki, szabad idős dszeki, ezektől nem szívesen válnék meg. És a 2 mellény is szintén az egyik pufi téli a másik pedig elegánsabb, őszi.
2019. okt. 15. 01:42
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és ma találtam egy tök jó bokacsizmát is a deichmann-ba, amit persze nem hagyhattam ott.
2019. okt. 15. 01:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen egyéni, ki mennyit tud ki használni,illetve mennyit van lehetősége, úgymond megvásárolni. Én gyűjtöm a ruhákat, hatalmas a gardróbom.


Lehet így fejből nem is lesz pontos a szám amit le írok, de nagyjából.


3 átmeneti boka csizma, 2 magas egy lapos. 1 hosszú szárú gumi csizma, 2 bakancs. 5 sportcipó, 10 tornacipő.


Téli csizmát most szeretnék be szerezni.


2 télikabát, 1 szövet kabát, 1 bunda, 3 mellény, 8 bőrkabát, 2 puffi kabát.


Ennyire emlékszem, így fejből.

2019. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Őszi:

1 db szövetkabát

1 pár bőrcipő

Ezen kívül hordok ősszel egy csomó ruhát, amit nem mondanék külön őszinek (pl tornacipő, farmerdzseki)


Téli:

1 db télikabát

1 pár bélelt bakancs


Nekem még ez is túl soknak tűnik. :D

2019. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van két utcai félcipőm, egy elegánsabb és egy hétköznapibb, egy magassarkú és egy lapossarkú bokacsizmám, egy vastag farmerdzsekim, egy (mű)bőrdzsekim, egy elegáns de nagyon vékony szövetkabátom és egy vastag téli szövetkabátom.

Én belekukulnék ha kilenc kabátot kéne tárolnom, de ez én vagyok, ha nálad elfér, felőlem aztán...

2019. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van egy téli bakancsom, egy magassarkú csizmám. Egy átmeneti csizmám. Meg egy fél cipőm. Nyárra van egy vászoncipőm és egy szandálom. Ezen kívül még van egy sportcipőm.

Kabátok:

- 3 db bőrdzseki

- 1 farmer dzseki

- 1 pufi kabát

- 2 elegánsabb átmeneti kabát

- 2 télikabát

2019. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!