Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 soros bakancsot mennyire...

20 soros bakancsot mennyire kell szorosra fűzni?

Figyelt kérdés
A két fűzős részének muszáj összeérni? Nincs rajta cipzár....
2019. okt. 15. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy muszáj. Attól függ mennyire vékony a lábad. Van akinek annyira vékony a lába hogy muszáj teljesen összehúznia különben lötyög. Nekem speciel sosem tetszett ha valaki annyira meghúzza. Annyira kell hogy szoros legyen hogy ne essen le a lábadról de ne is szorítsd el az összes eret.
2019. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem "kell", erről szerintem sincs szó. De az adott márkától is függ azért. Azért az orr-résznél nem feltétlen ér össze mondjuk a Steel, vagy a Martens, de a száránál általában igen. Mondjuk ez így néz ki jól.


Aztán láttam már olyat, akinek végig összeért, és mondjuk nem is szorította. Márka- és nyilván emberfüggő.

2019. okt. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szárnál se szép, ha összeér. De nyilván attól függ, milyen vastag a vádli.
2019. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy jól fogja a lábad.
2019. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!