Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként hogyan vegyek farmert?

Férfiként hogyan vegyek farmert?

Figyelt kérdés

Sajnos utálok ruhát vásárolni. Nem tudom pontosan hogy működnek a stílusok (pl. slim, regular fit, straight stb.) és nem is tudom, hogy a bokámig érjen a farmer, vagy tovább.

Vagy az első mosáskor tágul-e vagy összemegy? Pl. ha derékban kicsit nagyobb.


Hogyan mérjem le milyen méretek jók rám és melyik stílusnak mi a jellemzője?



2019. okt. 15. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne méregess. Próbálj fel többet, és majd meglátod, hogy melyik tetszik. Télre nem jó, ha kint van a boka.
2019. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Általában csak minden 10-edik tetszik meg. Ma is 2 órát próbálgattam több boltban is mire találtam jót. :/


Próbálnék gyorsabban választani, de nem tudom mikre figyeljek, emiatt kellene a tanács.

2019. okt. 15. 17:25
 3/7 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy először megnézem neten hogy milyen típusok tettszenek és azokból megkeresem a megfelelő méretet
2019. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És pl. a W meg az L értéket honnan tudjam?

A derekam mérjem körbe és akkor jön ki h pl. 31?

A bokámon meg túl kell, hogy érjen a farmer vásárláskor? Vagy az utána még tovább nyúlik?

2019. okt. 15. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken külön vannak kirakva a különböző stílusú nadrágok és ki is van írva a neve, jellemzői képpel szemléltetve.

Ezt először tisztáznod kell, melyik fajta tetszik.

A régi nadrágodban nézd meg a méretet, az segíthet a méretválasztásnál.

A farmer nem megy össze, inkább széltében tágul kicsit, mikor hordod. A hossza akkora legyen, hogy mikor leülsz és felcsúszik a nadrág szára, akkor sem lógjon ki a bokád.

2019. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ne mérj semmit magadon, mert a számozás már több számmal is el van csúszva a valóságtól, egyes márkák, fazonok ugyanakkorája között is több szám különbség van, nem beszélve az elasztikusabb anyagok "hogyan is mérik" kérdéseiről. 36-os derékkal az ember simán felvesz 32-est nyúlósabbakból. Ha ilyen 30, 31, 32, 33 féle számokat látsz, az inchben van mérve, ahol ilyen 40, 42, 44, az cm/2-ben. Ahol egymás mellett látsz két 30-valahányas számot, ott az első a derék, második a hossz. Ahol egy 30-as és egy 40-es számot látsz egymás mellett, ott mindkettő a derék, csak megadták kétféle méretezésben. Egyébként kevés helyen van még hosszúságban is különböző méretekre lehetőség. Elrontani úgyse nagyon lehet, mert mostanság kötelező divat alul a visszahajtás. Max többet hajtasz vissza, ha zavaróan hosszú lett.


Arra figyelj leginkább, hogy kicsit lejjebb, csípőnél, lábelágazásnál passzoljon a méret, különben buggyosodik az egész. Ha kicsi, azt már felhúzáskor érezted, hogy baj van, elakad combnál, viszont ne legyen magad előtt, magad körül hullámzó textil összezárt lábakkal állva sem. Passzolnia kell. És próbáld meg mindig, hogy le tudsz-e benne ülni. Deréknál lehet övvel pár centit behúzni, ha nem tökéletes, akár kigombolni, ha szűk lett, de ha csípőben nem stimmel, akkor vághatod a kukára az egészet.


Korodtól(?) függően eldöntöd, mennyire szűket vállalsz be. Öregeknek az a gáz, ha szűk, fiatalok között meg azzal írod le magad, ha úgy nézel ki, mint a nagyapád. 30-tól lefelé fiúk kb. a skinny (szűk) és a superskinny (mint a harisnya) között vacilálnak, amiket felírtál, az inkább apukáknak van. Slim az közepes, a másik kettő bő lábszárú.


Első alkalom zsákbamacska, tanulópénz, ez bizony gyakran elkerülhetetlen, hiába okoskodnánk itt, legközelebb viszont már tudod magad is, hogy adott fazonból, márkából inkább a kisebb/nagyobb/másmilyenebb kellett volna. Sajnos egy próbafülke sose elég, egy-két nap hordás után derül ki, hogy beválik-e.


Ha nem valami 3000 forintos papírvékony szârt veszel, akkor azért azok nagyjából tartják a méretüket. (Ha mosásban kicsit összemegy, az olyan, hogy egy óra használat után vissza is nyúlik.) A bolthoz képest egy óra használat után picit tágulni fog, de nem tágul tovább ész nélkül.

2019. okt. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a fajták amiket felsoroltál nem jók télre: “ slim, regular fit, straight,”

Én télen skinny, super skinny hordok az bokáig ér és mivel tapad a lábadra így a hideg nem kúszik fel a popódig.


F

2019. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!