Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt nyúlik ki farmerotok?

Figyelt kérdés

Nekem egy szűk év alatt kinyúlnak a farmer gatyáim a térdnél, ülepnél, fenéknél.

Nem is néz ki olyan jól, meg már nem is érzem jól benne magam. A passzosabb fazonokat szeretem amúgy.

Kettő van és hetente hordom őket váltásban.


Nektek meddig bírja?

Van valami tipp, praktika, hogyan lehetne jobban megőrizni őket?

Két hetente mossam őket? Más hogy mossam őket?



2019. okt. 16. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Nekem sztreccs anyagúak vannak, s egyben passzosak. Csak akkor tapasztalom, hogy kinyúlnak a térdüknél (bár szinte sosem fordult ilyen elő), ha térdelek bennük, de akkor is a mosás megoldja a problémát, és visszanyeri a formáját. Hosszú évekig hordom őket. A mosás: nincs bevált receptem, akkor mosom, amikor éppen hordás után aktuális. Általánosságban 2-3 a maximum, leginkább farmert hordok. Szerintem a kulcs a rendszeres mosásban, és streccs anyagban rejlik, ha tippelnék.
2019. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem örülhetsz, ha egy év után nem szakadt még lábelágazásnál széjjel...
2019. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztrecsesek mind ilyen fosok 9 ezres nekem fél év után teljesen szét nyúlt. Ezért is veszek normális farmerbol skinny fazont az nem nyúlik ki
2019. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!