Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az acélbetétes bakancs valóban...

Az acélbetétes bakancs valóban egészségtelen? Valaki alá tudná nekem ezt támasztani?

Figyelt kérdés

Közeljövőben szeretnék magamnak venni egy 20 soros acélbetétes bakancsot. Mivel úgyis tönkrementek a téli cipőim, már most jól jönne.

Anyukámat megkérdeztem, hogy belesegítene-e, de azt mondta hogy semmiképpen sem, más cipőt simán vesz nekem, de az acélbetétesbe egy fillért sem szeretne adni, mert milyen egészségtelen.

Nem értem, miben rosszabb, mint egy sima bakancs, ráadásul bőrből lenne, nem valami vacak műbőrből vagy ilyenek...

Az lenne a kérdésem, hogy tényleg egészségtelenebb bármiben is az acélbetétes bakancs, vagy egyszerűen anyám gondolja túl?



2019. okt. 17. 23:05
 1/6 anonim válasza:
wtf
2019. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha jol valasztod ki a meretedet, akkor semmi baja nem lesz a labadnak. 15-25 eves korom kozott gyakorlatilag csak azt hordtam, es a mult telre megint elovettem. Semmi baja a labfejemnek, sehol egy borkemenyedes vagy butykos labujj. Esetleg erdemes bele vasarolni egy jo puha zseles talpbetetet, de azt gyakorlatilag minden cipombe szoktam rakni.

Esetleg egy acelbetet nelkuli Martenshez mit stolna anyukad?

2019. okt. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Egészségtelen vagy nem a lényeg az hogy hétköznapra az utcára minek??

Munkavédelemre rendben van amúgy semmi értelme órmótlan nehéz a járásra is kihat a súlya miatt.

2019. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van a 3-asnak, a súlya miatt tényleg nem praktikus. Talán a talpa is kicsit merevebb, mindennapi használatra az acélbetét nélküli egyértelműen kényelmesebb.

De olyat még nem hallottam, hogy konkrétan egészségtelen lenne.

2019. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira szerintem nem vészes.
2019. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyankor lehet egészen egészségtelen, amikor a balhés, aki nem barátod, kiszúrja, hogy lábon hordod a bokszert, és ki akarja próbálni, hogy használni is tudod-e, amikor közel megy és ököllel emelget le a bakancsodról. Más szóval: előfordulhat, hogy egy sokak által önvédelminek gondolt bakancs pont a leghülyébbek számára tesz célponttá, a végeredmény innentől kiszámíthatatlan. Azért nyugi, jellemzően pofázáson kívül semmi nem történik, de ha nő lennék, és a fiam ilyesmit akarna, gondolom ki se menne a fejemből a kép, ahogy fiatalkori ősellenségei átrendezgetik az arcát Picassóba.
2019. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!