Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam egy kabátot egy nagyon...

Kaptam egy kabátot egy nagyon jómódú, bécsi, félig magyar, félig osztrák ismerősömtől, valahogy - hogy, hogysem - bennemaradt a lopásgátló. Hogyan lehet kiszedni?

Figyelt kérdés
Becsipoghat MAGYAR boltban, ha - adott esetben - azért maradt benne, mert eredetileg Ausztriában valahogy netán mégis kilopták a boltból?

2019. okt. 21. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Aha, kaptad
2019. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Háppersze...
2019. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Semmi gond, blokk ellenében biztos kiszedik bárhol. 😂
2019. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az ismerősödnek, hogy vigye vissza a boltba, szedesse ki belőle a lopásgátlót, és csak utána adja oda neked. Ha olyan jómódú, akkor gondolom nem gond neki még egy kört futni.
2019. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kasz gyu válasza:
87%
Hová mész Gázsi? -Hát kábátot venni! -Há nem veszik észre, vegyé nekem is egyet! More!
2019. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Ha van olyan üzlet Magyarországon, ott is leveszik ha mutatod a blokkot. Én H&M-ben jártam így egyszer külföldön, 2 lopásgátló volt rajta és az egyik fent maradt. Itthon bevittem egy üzletbe a blokkal és levették. Ha nincs olyan bolt, akkor az ismerősödnek kellene visszavinni. Mindenesetre otthon ne próbáld szétszedni mert festék van benne.
2019. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Blokk az nincs. Tényleg magyar származású,de '56 óta kinn, Bécsben élő ismerőstől kaptam.Utólag vettem észre. Ő nagyon jómódú, amolyan igazi bécsi, magyar származású úrinő, nem olyan, aki lopna. Remek osztrák nyugdíja van, tehát nem is szorulna rá.

Hogyan tudnám kivenni?

2019. okt. 23. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!