Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki van ma ünneplőben? ^^

Ki van ma ünneplőben? ^^

Figyelt kérdés

Én igen, és nagyon élvezem. Szeretem az ilyen napokat. Ti?

17/L



2019. okt. 22. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
MA????? MIÉRT???
2019. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 Mert ma vannak az iskolákban az október 23-ai ünnepségek.

Kérdező, én mindig is utáltam ezeket a kiöltözős napokat. De jó neked, hogy te szereted. :)

2019. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Én nem, mert abszolút fo.......ok rá, mert nem szeretem az ünneplőt.



20/nő-még iskolás, szakmatanuló(jövőre majd még 1 szakmát csinálok, ami még 2 év lesz)

2019. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
85%

Nekem 7:30kor (7:45kor kezdődik az első órám) a kocsiban jutott eszembe, hogy ünneplőben kellett volna suliba menni. Szóval ennyit a mai suliról. :)

Egyébként utálom az ünneplőt, főleg a balerinacipőt.

2019. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én, és szeretek is elegánsabban felöltözni.


18/L

2019. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Akinek muszáj :D gondolom az iskolások. Nekem hála az égnek már 10 éve nem kell látnom se a rohadt matrózblúzt, ki nem állhattam, mert egy rossz anyagú zsákszabású kényelmetlen borzalom volt.
2019. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

egyetemista vagyok, már megúszom, nem kell többé...

amúgy vicces, mert kb gimi eleje óta tök elegánysan öltözök szerintem, normális farmerek, szoknyák, blúzok, ingek, zakók, mint a bankszektorban, mert ez a stílus jön be, de valamiért az összes hlye tanárom folyton sírt, hogy "ez nem megfelelő ruha", mert a nemzeti érzelem és gyász kimutatásához csak egy kényelmetlen, sehogysem álló vászonnadrág illik egy műszálas, rikító fehér ingszörnnyel

2019. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én sosem vagyok ünneplőben, sőt, ha akarnék sem tudnék, mert ilyen ruha nem létezik.
2019. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó vagyok:

Válasz privátra, bárki is írta, de, szeretek elegánsan öltözni. Majdnem mindig elegánsabb vagyok az átlagnál. Ettől még olyan ruha, hogy "ünneplő" továbbra sem létezik. Létezik alkalom, és az alkalomhoz illő öltözet, de nem létezik olyan, hogy ünneplő.


Az iskolai fekete nadrág/szoknya-fehér ing/blúz például szerintem nem tartozik az elegáns öltözetek közé. Sokkal inkább egy egyenruha és ezeken az iskolai rendezvényeken kívül (ahol ez a drass code) majdnem sehova nem felel meg. Temetéseken szokták a koporsót a sírhoz vinni ilyen öltözetben, de a gyásznép is máshogy öltözik már. Ez volna az "ünneplő"? Menjen a francba a tanári kar és mindenki más, aki így gondolja. Azt is tarkón kellett volna rúgni, aki kitalálta a fekete öltöny fétist.

2019. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már szerencsére nem, de középiskolában nekünk is kötelező volt a matrózblúz, fekete szoknya, körömcipő az ilyen ünnepségeken. Nem tudom, ki találta ki eredetileg ezt az összeállítást, de mintha kifejezetten az lett volna a szándéka, hogy a lehető legkényelmetlenebb, legkevésbé praktikus összeállítást hozza össze. A blúz anyaga csak simán borzasztó volt: durva, a bőrt sértő tapintású; ráadásul műszál, ami nyáron épp úgy befülledt hamar, mint télen bármilyen benti, fűtött helyiségben. A szoknya pont annyira rossz szabású és rövid, hogy ülni sehogyan se lehessen kényelmesen benne, cserébe viszont arra figyelned kelljen folyamatosan, hogy a bugyidat lehetőleg ne tedd közszemlére. A cipő sarka meg pont annyira vékony és magas, hogy egyenetlen talajon, például az iskolaudvaron csak komoly erőfeszítéssel lehessen közlekedni benne; plusz ha órákon át kellett állni, ami egy ünnepség vagy rendezvény esetén nyilván nem ritka, akkor a végére garantáltan mindenkinek megfájduljon a lába tőle. Ja, és mindezeken túl szerintem még rondán is mutatott az egész. :D
2019. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!