Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Varrónő megtudja hosszabítani...

Varrónő megtudja hosszabítani a szoknyát?

Figyelt kérdés
Van egy szoknyám azt kéne pontosan olyan anyagból meghosszabbítani mert rövid. Megtudná csinálni egy varrónő?

2019. okt. 25. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzá tud varrni de az nem lesz olyan. Ha valami elegáns darab esetleg csipke sávot az aljára tenni. Vagy ketté vágni keresztben és oda betoldani. Nem lehetetlen küldetés de pont olyan anyaggal aligha lehet szépen megcsinalni.
2019. okt. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, de jobban jársz, ha veszel egy új szoknyát. Nehéz ugyanolyan anyagot és még egy jó varrónőt is találni.
2019. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy van felhajtva a szoknya alja, és mennyit kéne hosszabbítani rajta. Ha viszonylag szélesen hajtották fel, és csak pár centivel kéne hogy hosszabb legyen, akkor ki lehet engedni belőle. Ha nincs az alján sok extra anyag, vagy sokkal rövidebb mint szeretnéd, akkor az elő két válasz érvényes.
2019. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen , ahogy az első válaszoló írta , szerintem is csak valamilyen csipke felvarrásával , vagy tüllel , vagy valami hasonlóval lehetne segíteni rajta , hogy nézzen is ki valahogy . Ugyanolyan anyaggal szerintem sem nézne ki szépen. Vagy ahogy írták ugyszínt előttem egy új szoknya is megoldás lehetne .
2019. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!