Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ecipő.hu vélemények? Eredetiek...

Ecipő.hu vélemények? Eredetiek a termékek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Adidas Superstar-t. Mindnehol nagyon drága 25-32 ezer és az ecipőn most 15 ezer megy a Sneaker Studio-ban de ott sokan írták, hogy fizetek és a termék nem jött ezért onnan nem rendelnék. Szerintetek ez valós lehet? NB cipő is , ami mindenhol 25 az most 14. Nagyon csábító de árukeresőn sok panasz van, hogy a termékek hamar tönkre mentek és nem eredetiek. Szerintetek ? Vagy túl szép, hogy igaz legyen ?

2019. okt. 28. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én rendeltem már superstart onnan és eredeti. Nekem is hamar tönkrement a cipő de ez nem az ecipő hibája mert ezelőtt volt már 3 superstarom különböző helyekről, pl: playersroom, office shoes és azok is ugyaneddig bírták. A régebbi szériák tartósabbak voltak, ezek már nem.
2019. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Hamar tönkre ment az pontosan mit takar? Mert akkor lehet nem ezt venném. És kényelmes ?
2019. okt. 28. 12:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Te is ilyen olcsón jutottál hozzá az ecipőről?
2019. okt. 28. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Máshol ugye 30 ezer, én 20-ért vettem itt egy fehéret. 1 éve van meg de már elszakadt a talpától egy helyen. Ugyanez volt a többivel is szóval szerintem ez volt az utolsó. Amit 30-ért vettem playersroomban az is eddig bírta. Azért ennyiért nem ezt várná az ember. Egyébként eredeti dobozában kapod meg címke, számla minden van hozzá. Nyugodtan rendelj onnan.
2019. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy nekem kényelmes, páromnak is Superstar van ő is szereti.
2019. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Akkor még átgondolom ezt a Superstart.
2019. okt. 28. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 4 superstarom van, ebből 3 e ciporol, 2 hamar tobkrement, egyiket nem hordom, de van egy amit széthordok, de meg mindig semmi baja, szerintem nyugdtan rendelj onnan, egyik se kamu.
2019. okt. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!