Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kilyukadt a zoknim. Kidobjam...

Kilyukadt a zoknim. Kidobjam szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem hordhatod lyukasan is.
2019. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha férfi vagy:

- megvarrod

- megvarratod a barátnőddel

- kidobod


Ha nő vagy:

- megvarrod

- kidobod

- boldoggá teszel vele egy lábfétisest

2019. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nőként miért nem opció, hogy megvarratom a pasimmal? Diszkriminálunk, diszkriminálunk?
2019. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, nekem több lyukas zoknim is van a fiókomban. Néha felveszem az egyiket, látom hogy lyukas és vagy mérgemben visszadobom, hogy na majd később megvarrom (ez a később nem mindig jön el) vagy hordom lyukasan, ha tudom, hogy nem kell levennem aznap nyilvános helyen a cipőm...

Szóval ha zavar a lyuk, és nem vagy lusta, akkor vardd meg, ha zavar a lyuk és lusta vagy, akkor dobd ki, ha pedig nem zavar a lyuk, akkor hordd.

2019. okt. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En mindig kidobom mert szerintem igenytelenseg es nem esztétikus lyukasan hordani bármilyen ruhaneműt
2019. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

#3-as, gyere szereljünk fel pár polcot vízszintesen, falfúrással együtt, aztán majd ez már nem lesz kérdés, hogy neked miért kell olyan dolgokat csinálni, amit alapvetően a nők csinálnak.


Egyszerű dolog a varrás? Vasbetont fúrni, csavarozni sem nehezebb.

2019. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem hármas vagyok, de nő létemre több bútort szereltem életemben mint ahány zoknit megvarrtam, úgyhogy nem értem az utolsó problémáját.
2019. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Alapvetően nem varrnak a nők. Nem így születünk.


Ha hordasz zoknit, vagy tudd kidobni, és másikat venni, vagy tudd megvarrni. Ha eszel, vagy tudj főzni, vagy legyen pénzed megvenni, amit más megfőz. Ha van lakásod, házad, vagy tudd ganézni, meg az áhított polcocskát felfúrni, vagy legyen pénzed szakembert fizetni.


És akkor nem kell a másikat ugráltatni.

2019. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Lány létemre erzem magam kínosan az elozo lany válaszolok helyett.

Minden nemnek megvan a maga dolga, ha annyira lazongtok a csaj munkák ellen akkor lehet menni kőművesnek pl de utána egy szot se 😂😉🤦🏻

2019. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen
2019. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!