Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szoknya már nem divat?

A szoknya már nem divat?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb lányon látok már szoknyát manapság. Minden csaj extrém rövid farmershortokban flangál. Mi ennek az oka? Ennyivel kényelmesebb, vagy szexibb lenne?
2019. okt. 29. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerencsére vannak még szoknyás lányok :) Szerintem félig-meddig újra divat. Vagy hát egyéniségfüggő.
2019. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Lassan november van, te...
2019. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Én alapvetően jobban szeretem a szoknyákat, de az utóbbi hónapokban én is inkább nadrágot hordtam. A nadrág sokszor kényelmesebb, a szoknya macerás. Nekem sokszor felgyűrődik a táskám mögé, folyton húzogatom le, necces benne lehajolni, meg folyton igazgatom mert félek, hogy kilátszik a fenekem (pedig nem a legrövdiebb szoknyákat hordom). Továbbá akkor sem szerencsés ha szeles az idő, hideg van stb.

+ igen, lehet, hogy sok ember szexibbnek tartja a nadrágot, hiszen most a magas derekú nacik a menők, amik ugyebár kihangsúlyozzák a feneket.

Összességiben én nagyon szeretem a szoknyákat, de azért sokszor meg tudják nehezíteni az ember életét.

2019. okt. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szoknya sose megy ki a divatból. Szimplán csak iskolába és munkába nem mindig a legpraktikusabb.

Mondjuk én nagyon szeretem a szoknyákat, pl harisnyával télen is hordhatók, nyáron meg csak azt hordok, és aláveszek mini cicanacit, ami megakadályozza hogy villantsak.

Szerintem azért hordanak kevesen, mert mikor reggel elindulnak, könnyebb felvenni egy nadrágot meg egy felsőt, mint egy melegebb harisnyát felráncigálni :D

De azt is valószínűnek tartom, hogy az kicsit csinosabb viselet, és pl ha valaki elmegy gyors munkába, ahol vagy átöltözik vagy nem fontos hogy néz ki, annak praktikusabb a nadrág.

Meg ugye van aki alapból nem szereti.



Egyébként, ha csak a városba megyünk csavarogni, és figyelem a ruhákat, akkor azért szoktam látni szoknyás lányokat, főleg nyáron.

2019. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont, hogy több csajon láttam, valamennyire most divatos szerintem. Télen viszont kevesebben hordanak, ez tény. Egyébként a szoknya, ruha számomra kényelmesebb, elég sokat hordok is, de nadrágban azért sokszor egyszerűbb az élet, ha nem irodában dolgoznék, biciklivel járnék vagy játszótéren kellene leülnöm homokozni a gyerek mellé, stb. akkor sokkal többször vennék nadrágot.
2019. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretném a szoknyát...de a harisnyákkal mindig meggyűlik a bajom. Ha picit is hosszabb a körmöm, azonnal kiszakítom.

Attól is irtózom, ha pl. éppen úton vagy valahol vagyok és kiszakad a harisnya.

Tehát marad a naci.

2019. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hàt pont hogy egyre több lànyon làtok szoknyàt.

Főleg a farmer szoknyàkat hordjàk.

Én se voltam sose szoknyàs, most meg van kb 10 farmer szoknyàm, minden féle színben .

2019. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan utálok szoknyát hordani, de egyébként elég sok lányon/nőn látom, szóval szerintem divat.

Személyfüggő, hogy kinek mi a kényelmes, nekem speciel végtelenül kényelmetlen, és pláne kínos érzés a szoknya, kolléganőm pedig ugyanezt mondja a nadrágról, ízlések és pofonok. :)

N

2019. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig szoknyát és egyberuhát hordok, télen nyilván kötötteket, vastagabbakat, vastag harisnyával. Számomra kényelmesebb mint egy nadrág. Én nagyjából fele-fele arányban látok szoknyát és nadrágot viselő nőket. Irodában dolgozom, főleg nők között, ott talán kicsivel többen vagyunk szoknyásak.
2019. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ma speciel nem láttam egy extrém rövid farmersortos lányt sem.
2019. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!