Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ez a G-Shock?

Ciki ez a G-Shock?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem tetszenek a G-Shockok mert buflák ormótlan órák szerintem de ezt el tudnám kêpzelni magamon:

[link]

Szerintetek jól néz ki?



2019. okt. 29. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem buflák és ormótlan. Szigorúan sportórának el tudnám képzelni, mindennapokra viszont nem venném fel. Nem is passzolna szerintem semmimhez.
2019. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

A G-Shock vonal az alapvetően outdoor óra, meg katonák is használják, ezért ilyen "ormótlan".


Kell hozzá egy ilyen karakter, öltözet, hogy ez jól nézzen ki. Tehát ha te oda meg vissza vagy a terepszínű ruhákért, vagy sok időt töltesz a szabadban, akkor jó tud lenni. Mindenképp egy lazább, outdoorosabb, katonai vonal.


De most ezt felvenni egy teljesen hétköznapi viselethez, szerintem nehézkes lesz.

2019. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez az óra G-Shock viszonylatban azért már az elegánsabb darabok közé tartozik. Igazából azért kéne mert munkámból adódóan sokat járok a közel-keleten és ott nem szívesen viselem a Jaegerem meg a Rolexem és kéne egy olyan óra ami azért strapabíró, mindig rajtam lehet, de nem is hentelnek fel miatta. A G-Shock legendássan jó és filléres óra csak ugye a kinézet a bajom. Ez pont a határon mozog nálam hogy hétköznapra fel lehet-e venni. De én is hsjlok rá hogy inkább nem. Ettől mondjuk még megveszem strandolós órának jó lesz ez.
2019. okt. 29. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha NEKED tetszik, és megfelelő a stílusodnak vedd meg nyugodtan.


1000X egy Casio GS, mint egy Polisz, Dízel, Denielvelington, DÉKÁENY,...bóvliság.

2019. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van egy hasonló kinézetű Baby G órám, az is ilyen ormótlan buflák fazon, de simán hordom normál utcai cuccokkal. Sportcipohoz meg farmerhez teljesen jó. Ha van stíluserzeked akkor szinte bármit kombinalhatsz hétköznapi ruhákkal. Nem kell egyből terepmintasra cserélni a ruhatárat.
2019. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igazi outdoor, kirándulós, sportolós óra, ezért inghez, zakóhoz nem passzol, de átlagos jövés-menéshez elmegy.

Nem kell féltened, mi lesz ha odavered valaminek.

2019. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem szuper jól néz ki:)

Jaeger watch ennyibe kerül, jól látom neked van????

Ez vicc igaz?

2019. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 qborka ***** válasza:
66%
Nekem nagyon tetszenek. A női változat, a BABY G is.
2019. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Talán ez a modell az egyik legletisztultabb G-Shock. Szép, strapabíró, erős. Utcai viselethez, mindennapokhoz szerintem megfelelő.
2019. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7

Miért lenne vicc?

2019. okt. 31. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!