Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Hollister és az...

Milyen a Hollister és az Abercrombie minősége?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok erdekelnenek elsősorban ingekkel, farmerekkel, chinokkal kapcsolatban, de minden mast is szívesen fogadok. Köszönöm.

2019. okt. 30. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket. :) A Hollistertől a nadrágok váltak be a leginkább, míg az Abercrombie -nak a pulcsijait szeretem a legjobban, de persze ez csak személyes vélemény.
2019. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem van néhány abercrombie and fitch darabom amit nagyon leértékelve vettem about you-n, és kiváló ötlet volt, mert nagyon minőségiek, csinos darabok (pedig én nehezen találok sokszor ruhát, pedig nincs extrém testalkatom, csak ugye széles vállam meg hozzá nagy keblem van), ha lesz rá lehetőségem, fogok még néhányat beszerezni. van egy nagyon puha, nagyon vastag, mégis elegáns pulóverem, életem egyik legjobb vétele volt :)
2022. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!