Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ebben valóban gyémánto...

Lányok! Ebben valóban gyémántok találhatók és tényleg ezüstből készül? Vagy csak "ráírják", miközben kamu a szöveg? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


Illetve mi a véleményetek a Thomas Sabo márkáról? Van aki legalább egy kicsit örlülne neki, ha megajándékoznák ezzel a nyaklánccal?



2019. okt. 30. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
650k ért mit gondoltál ? Persze, hogy az aminek írják (mellesleg kvarc is van benne. - sem a karc, sem az ezüst nem drágák, sőt az ipari minigyémántok se - itt a márkát fizeted meg
2019. okt. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ezüst nem egy drága anyag, 10-20 euróért lehet ezüstgyűrűt, ezüstláncot venni. Persze nem gyémánttal, hanem valami szintetikus kővel vagy kő nélkül, de nagyon szépek.

A nyakláncon amit linkeltél a nagy kő lesz szerintem a kvarc a közepén, a nagyon picik körbe pedig a gyémántok. Kicsit zavaró, hogy egy ilyen drága terméknél nem találom meg a méretét, így nem tudom mennyire lehet értékes maga a kő ami benne van, és mennyit fizetek a Thomas Sabo feliratért a dobozon.

Örülni pedig nem örülnék neki, mert nem tetszik, nem az én stílusom, így sose akarnám hordani. Arra viszont eszetlen sok ez a pénz hogy porfogót vegyenek nekem érte.

2019. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!