Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire zavaró a D-nél...

Mennyire zavaró a D-nél nagyobb mell?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nőként zavaró
2019. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kinek?
2019. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A viselőjére értve.
2019. okt. 31. 12:56
 4/14 anonim válasza:
80%

Nekem kicsi mellem van (B-s) de sok barátnőmnek van D-s

Azt mondják hogy fáj tőlük a hátuk és aludni és kényelmetlen

Meg persze sok ruhát nem tudnak felvenni mert úgy néznének ki mint az útszéliek

2019. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egyszerre vagy 38as és 42es méret


horzsolások a vállon, mell alatt. sokszor véresre


sportmelltartó vagy elszorítja a tüdõdet és nem kapsz levegõt vagy pofánvág a cucc


gombolós ruhát, inget egy életre felejtsd el. szétnyílik a legkellemetlenebb szitukban


alváskor becsípõdik


minden melltartó fekete, fehér vagy bézs.


hosszú nyaklánc idétlenül eláll, mindenbe beakad


empire fazonú ruhák mellrésze a mellem közepén ér véget, és bevág...

2019. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Eléggé kellemetlen nekem F kosár.
2019. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A fentebb említettek ill. nekem 70-es hátam van mellé és már hónapok óta keresek melltartót.. plusz megbámulják, amikor full egyszerűen öltözködök, nem vehetek fel semmi díszes dolgot és ezért a szabásra is figyelni kell. Sokszor nagyon kényelmetlen csak ülni is.
2019. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Hát igen, a szép nagy melleket kell tudni "hordani" is. Mint ahogy az ujgazdag pasik sem tudják "hordani" a gazdagságukat.


A nagy mellű lányok azért fájlalják a hátukat, mert púposan állnak, ilyen a testtartásuk. Ha hátrahúzott vállal rendesen kiegyenesedve élnének, léteznének, nem fájna a hátuk ez biztos.


Én mondjuk mindig is zsongtam az F-G méretűekért, imádom ahogy lengedezik előttem, mert az ekkorák már lengedeznek rendesen.


És azt ajánlom minden D vagy nagyobb mellű lánynak, ne akarja eldugni, igenis viselje büszkén. A gusztustalan beszólogatós pasik igy is ugy is beszólnak, ha nagy a mell, ha nem.


Mondjuk én imádom, szanaszéjjel kényeztetnék lassan megint egy F vagy nagyobbat.

2019. nov. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Gpontkutató! Csak éppen a nagy mell eléggé feltűnő -> előbb találják meg a parasztok, akik beszólogatnak vagy csak simán bálmulják, mert miért ne. És ehhez nem kell kipakolni..
2019. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 75 DD/E és néha zavaró. Az 5-ös válaszoló már kb mindent leírt.


Az az igazság, hogy az ekkora vagy ennél is nagyobb saját(nem műtött) mellek melltartóban néznek ki igazán jól. A gravitáció sajnos dolgozik.


Drága mulatság a melltartó vásárlás is, mert egy sima kínai üzletben nincs rám való. A többi üzletben/neten ahol jó a méret, ott meg kicsi a választék.


A pánt estére fájdalmasan elnyomja a vállam, a sportmelltartó meg vagy nem tart vagy agyonnyom. Ezáltal a futást és az ugrabugrálós sportokat kerülöm.


Felsőt sem tudok bármilyet felvenni, mert mondjuk egy pánt nélküli nem áll annyira szépen és nem is találtam olyan pánt nélküli melltartót, ami elég jól tartana.

2019. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!