Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divat még a szőrős...

Mennyire divat még a szőrős kabát?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A szőrös kabát divat volt valamikor?? Nem is tudtam...
2019. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Azt veszel fel amit csak szeretnél !Külföldön még mindig divat.
2019. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem érdekel, hogy divat-e még.

Tavaly vettem egy gyönyörű, lila színű teljesen szőrös, bársonyos tapintású kabátot, ami igaz, nem ment meg a fagyhaláltól, de enyhe őszi/téli időben megfelelő és nagyon elegáns.

Ez volt az álmom. Amikor lecsengett ez a hullám tavaly ősszel, azt hittem, már el is ment örökre ez a vonat, de fél évvel később leakciózva megtaláltam egy üzlet eldugott zugában.

Most ugyanebből a fazonból csak feketét és fehéret látok. Emlékszem, tavaly ilyenből még a halvány rózsaszín, “busójárós” állagú szőrös is hatalmas divatnak örvendett, de amint már említettem, nem érdekel, hogy divat-e. Nekem nagyon tetszenek, és még szeretnék beruházni ilyenekre.

2019. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NewYorker? Én ott láttam olyan kabit és nagyon tetszett, de nem volt már a méretemben. :D A kérdést én is csak kíváncsiságból tettem fel, hordom én is az enyémet, nagyon feltud dobni a színe egy borongós őszi napon.
2019. okt. 31. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Parkára gondolsz?
2019. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!