Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok el fogadnátok ha...

Lányok el fogadnátok ha barátotok télen harisnyát hordana, azért mert nagyon fázik a lába?

Figyelt kérdés
A barátom sajnos ilyen típusú, és vettem neki egy jó vastag pamut harisnyanadrágot hogy vegye fel, de ő nagyon örült neki hogy így gondoskok róla, meg ő is gondolt már rá hogy vegyen harisnyát magának, de majd mit szól hozzá más hogy férfi létére harisnyát hord.

#tél #harisnya #hideg férfi
2019. okt. 31. 11:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavarna, bár vannak vastagasabb, bélelt nadrágok is.

Amúgy ki venné észre? Ha nem veszi le a nadrágját, akkor senkinek se fog feltűnni.

2019. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Nekem exem hordott télen vastagabb harisnyát,mert fázós. Először furcsálltam,de engem nem zavart különösebben..😅

18/L

2019. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem venné észre rajtunk kívül, szóval engem amúgy sem érdekelne. :D
2019. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavarna
2019. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Erre van a jégeralsó. Vagy vannak aláöltöző néven árusított darabok, amik esetleg elég jól testresimulnak. Nekem mindenesetre furcsa lenne egy férfin harisnya.
2019. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne fogadnám el? Kívánjam azt, hogy fagyjon meg, vagy mi? :D

Amíg nem szoknyát húz rá, addig semmi bajom vele, én is harisnyát hordok télen a nadrág alatt.

2019. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Engen nem zavarna.
2019. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a barátnőm vett kb vagy 5-6 éve harisnyanadrágot hogy hordjam ha fázik, emlékszem nagyon én sem akartam felvenni, de aztán valahogy még is felvettem, de nem akartam el hinni hogy milyen jó melegít és kényelmes is, azóta rendszeresen hordok harisnyát, és nem foglalkozom mások mit szólnak hozzá, nekem be vált. Akinek meg nem tetszik tehet egy szivességet!!
2019. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Eleinte biztos furcsa lenne, de nem zavarna.
2019. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

Vajon miért lenne furcsa??

A nőkön a nadrág, acélbetétes bakancs,nadrág kosztüm, ééés a női boxer nem furcsa?


Érdekes hogy ha valaki védekezik a hideg ellen az nagy téma lesz pedig egy egyszerű mindenhol kapható ruhadarabról van szó.

2019. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!