Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull and Bear oldalról rendelt...

Pull and Bear oldalról rendeltem 3 nadrágot ma 2 hónapja. De még mindig nem jött meg!?

Figyelt kérdés
Felhívtam őket októberben, és azt mondták 23-án érkezik meg a csomagom Budapestre, de azóta se kaptam semmi értesítést hogy megérkezett volna! Most mi a sz@rt csináljak akkor màr???

2019. nov. 4. 10:37
 1/8 A kérdező kommentje:
*október 23-ára mondták hogy megjön!
2019. nov. 4. 10:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket újra. Mi mást tudsz tenni?!
2019. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van valakinek tapasztalata Pull and Bearról rendelésről ??
2019. nov. 4. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem tőlük. Másfél hét után jött.
2019. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Posta hozza vagy futár? Mert a postának elég gyenge az adminisztrációja... Lehet, hogy már vissza is küldték, csak éppen te nem tudsz róla (a csomagkövetőn sem látszik). Nekem volt olyan csomagom, amelyik már Ferihegyen volt visszaküldésre, mire sikerült megtalálni a rendszerben... Utolsó pillanatban csíptem el.
2019. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Futár kéne hogy hozza de ez nagyon nem normális, mindenképp hívd fel őket újra.
2019. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valahol nagyon sántít a dolog. Kinek nem gyanús, hogy munkaszüneti napra ígérnek szállítást...?

Ha előre fizettél, állj el, ha nem fizettél, akkor meg nem mindegy?

2019. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már elintéztem, felhívtam őket, azt mondták màr október 2-án megjött a csomagom Pestre, de nem fizettem ki nekik átutalással, ezért nem szállították ki. De nem tudom hogy kell a honlapon fizetni. Inkább ott hagyom a csomagot, rendeltem másik és magyar oldalról ruhát aztán az megjön ezen a hèten.
2019. nov. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!