Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig szoktatok megtartani...

Meddig szoktatok megtartani egy farmernadrágot?

Figyelt kérdés
a 4-5 éve vagy régebben vásárolt farmert is felveszitek még ha nincs baja? Ilettve más pár éves ruhadarabot?
2019. nov. 6. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Amíg ki nem szakad vagy ki nem hízom :D (nekem gyengébbek 2-3 évig bírják, strapabíróbbak 5-6 évig)


Pont tegnap gondolkoztam el, hogy azt a melegítő nadrágot amit itthonra felvettem még 7. osztályos koromban vettük tesi órákra. 26 éves vagyok pont dupla annyi idős, mint a melegítőm.

2019. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz valami baja,ha kifakul vagy vagy ilyesmi akkor kidobom.
2019. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kiszakad, teljesen szétnyúlik, színére már következtetni se lehet, nem varrható a szakadás rajta, kihízom vagy leesik rólam, mosás belaset érte(véletlen fehérítős mosásba tettem egy kedvenc felsőm tegnap)

Mivel sok ruhám van, nem egyet hordok napokig akár nadrág akár felső etc, így bajuk sem tud lenni, a divat hóbortja nem hat meg.

Farmerom pl teljesen basic fazon, és 6éves, de van majd 10éves ruha is a szekrényemben, amit imádok.

2019. nov. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Én nagyjából eddig amíg ennyire le nem kopik...


[link]

2019. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ameddig bírja. Nem cserélgetek ruhákat, csak azért, mert eltelt pár év, de amúgy normális állapotban van.


Nyilván menet közben változhat a felhasználási kör, tehát van olyan pulóverem, ami már szét van fakulva meg kopva, de ezen kívül semmi baja. Munkához szoktam felvenni, mert ott nem érdekel senkit, vagy pedig leszaladós pulcsi, kerti munkákhoz, stb. Tehát van ilyen. De az, hogy most kidobni, mert már fakó. Áh.

2019. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A farmer tipikusan egy tartósabb darab. Már ha igazi és nem az a farmer dizájnú sztrecs tapadús badrág. Nemhogy 4-5, de akár 10-15 év után is simán hordható tud lenni.
2019. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már úgy szétnyúlt, h a lábam közt lóg, mint aki besza........., akkor lecserélem, mert az nagyon kakául néz ki. ha kihízom is hordom, csak minél bővebb pólóval, h a kritikus részeket letakarjam. Ha meg kifogyok belőle, övvel veszem fel. Ha elszakad, bevarrom. Ha viszont a biciklitől a fenekemen már nagyon durva módon elkopik(tehát nemcsak kifakul, hanem szöszös vagy lyukas lesz), akkor egyértelmű, hogy irány a kuka. 20/NŐ
2019. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Általában két dologtól függ! Az anyag vastagságtól és a minőségi illesztésektől!

Én szeretem, ha egy farmer kopott, esetleg szakadt.. persze gáz ha a szakadás ciki helyen van! De azokat meg simán megvarrom.. úgyhogy igazából 5évig minimum bírja egy jó farmer! Mondjuk a trapéz gatyákat már nem venném fel :S

2019. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Amíg használható. Csak feketék vannak, szóval ha fakulnak, párszor még újrafestem őket de a legtöbbet a bicikli nyírja ki. 4-5 évet szoktak bírni általában. Más ruhával is így vagyok, addig használom amíg nem szakadt, kinyúlt, bolyhos, fakult stb.
2019. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szakad, nyúlik, kopik ki a színe, vagy hízom/fogyom ki
2019. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!