Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire való a pizsama?

Mire való a pizsama?

Figyelt kérdés
Anyum mondta hogy írjam ki én se tudom miért. Csak mert hogy ne sétáljak délután is pizsamában, de szerintem arra használom amire akarom.

2019. nov. 6. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pizsama alváshoz használatos öltözet. Viselheted persze nappal is, de egyrészt kiröhögnek, ha cicás-pónis ruhában mászkálsz az utcán, másrészt nem higiénikus ágyba bújni abban a ruhában, amivel mondjuk a metrón ülsz.
2019. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alváshoz való ruha,de van aki otthoni ruhának használja.Amíg nem utcára mész benne,szerintem semmi baj.
2019. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utcára nem csak a házban sétálgatok :D
2019. nov. 7. 06:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pl esti fürdés és lefekvés, illetve reggeli felkelés és átöltözés között hordom. Nem tudom, aludni hogy lehet ilyesmiben. :DDD
2019. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alváshoz, meg hogy ne fullosan pőrén sétálj ki a fürdőszobából.

Alváshoz azért jó, mert nem izzadsz úgy, mintha meztelen aludnál, ergó felissza az izzadságot a pizsi. 20/NŐ

2019. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én alvásra használom:)

Egyébként függ hogy pontosan milyen is az a pizsama. Pl van ami olyan mintha otthoni ruhában-melegítő alsó felsőben vagy, na meg vannak az érdekesebb pl cicás, kutyás, mintás, és vannak a szexisebbek is pl selyem szatén anyagúak, vagy akár rövid fazonúak.

Nekem is van olyan napom amikor egész nap pizsibe maradok, igaz egyedül élek, este meg úgy is megy a szennyesbe.

2019. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pizsamapartihoz.
2019. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én van, hogy egész nap abban vagyok. Az én anyum se értékeli a dolgot :D

18L

2019. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alváshoz ideális. Ha gyerek vagy, ne keserítsd anyud életét, ha azt kéri, hogy nappalra vesd le, akkor tégy úgy. Valószínűleg jobban tudja, hogy miért mondja. Esetleg ha érdekel, kérdezd meg tőle.

Ha serdülő vagy, szempont lehet az is, hogy ha vékony és túl átlátszó az anyaga...

Egyébként ha vékony, akkor azért sem annyira jó nap közben, mert meg lehet fázni benne. Én is szoktam érezni, hogy fázok benne.

Egyébként a pizsamának nappal a hátránya, hogy lustává tehet, de legalábbis a lustaság látszatát kelti (lehet, hogy anyudnak is pont ez a baja).

Meg ha véletlenül jön valaki, akkor is kínos mindenkinek, ha pizsamában vagy.

Szóval bár kényelmes, általában nem túl célszerű pizsamában lenni egész nap.

2019. nov. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!