Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vans után az Under Armour...

A Vans után az Under Armour az új "Fila"? Minden 10 éves makin ezt látni szerte az országban. Ennyire nincs egyénisége a fiataloknak, hogy egymást majmolják és "egyenruházatot" hordanak? Tavaly minden 10 éves Vans-ban nyomta, ma UA-ban.

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Igazából mindegy mi a márka, mert ma a divat az, hogy sportruházatot vesznek fel az emberek hétköznapi viseletként. Under Armour az a sportolókat, tréningező embereket fedi le, nem az iskolásokat, munkába járókat. De nézz szét bárhol, az emberek negyede - fele sportruhát hord bárhová szinte. Ráfogják arra, hogy kényelmes. Oké, attól még sport ruha, nem veszünk fel inghez, farmerhez edzőcipőt, csak mert kényelmes. Láttam ilyet már, normális ruha, hozzá Nike futócipő. Kb. világít a különbség.


Nyilván nem járnak színházba is futócipőben, meg melegítő felsőben, csak nekem valahol kicsit igénytelen az, hogy felnőtt emberek nem képesek maguknak egy nem edzőcipőt találni, ami szintén kényelmes, és mégsem azt a hatást kelti, hogy félig öltözött át edzés után.

2019. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Aztán neked nincs jobb dolgod,mint másokat figyelni? Mit törődsz te ezzel? Mindenki olyan cipőt visel,amit akar. Divatos,szép,nincs ezzel semmi gond.
2019. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Divatos és szép a sportcipő? Pl ezek?

[link]

[link]

[link]

[link]


Oké, hogy utcai cipőnek van kategorizálva egyik másik, de nehogy már a sportcipő formaterve egy utcai cipőn divatos és szép legyen, akármennyire is trendi ma. :D Trend még nem egyenlő azzal, hogy valami szép, vagy divatos, vagy elegáns, vagy bármi.


Nekem jobban bejönnek az elegánsan sportOS cipők, de az megint más. Pl ezek, most ne a márkát nézd, hanem a designt, megjelenést:

[link]

[link]


Nálam kicsit komolyabb, érettebb hatást keltenek, mint az, hogy most felveszek egy Skechers cipőt. De frankón ilyenekben jönnek mennek az emberek, és nem nézegetem őket kipézécve, hanem annyi jön szembe, hogy egy idő után feltűnik.

2019. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Ennyire nincs egyéniséged, hogy a többi gyakorist majmolod és azon hisztizel, minden második ember ugyanazt a holmit hordja?
2019. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Azt általad linkelt cipők szörnyen stílustalan vackok. Ordenáré módon lebegnek valamiféle torz szuperpozícióban, hogy akkor most elegánsak vagy sportosak? De inkább csak papásak.

Ezerszer esztétikusabb és összhatást tekintve is nyerőbb választás például az én Aptare SE-m, vagy pont a Skechers Elite Flexem. Feltéve, ha magamat veszem alapul.


[link]


[link]

2019. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, hogy ami neked igénytelen, az másoknak tetszik? És ha már a 10 évesekről van szó, akkor miért várod el pont attól a korosztálytól, hogy 'egyéniségek' legyenek, amikor még egyáltalán nincs kiforrott személyiségük ebben a korban? Szeretem az ilyen kérdéseket, mert a kérdezők általában elhitetik magukkal, hogy mennyire királyok, amiért nem hordják ezeket, csak az a baj, hogy nem a ruha, nem a cipő és főleg nem a márkák mondanak el az emberekről lényeges információkat...
2019. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

miért nézegetsz 10 éves makikat?

de ha már nézed, neked nem mindegy mit vesznek fel?

vagy tanár vagy?

ez életed problémája?

2019. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#1 azért felnőttek, hogy eldöntsék mit vesznek fel és nem szorulnak az iránymutatásodra
2019. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3 ezek nem futócipők

a kék nem is rossz, köszi a linket! :)

2019. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tényleg eléggé elterjedt lett az UA, de szerintem megéri, mert irtó kényelmesek. Nekem pólóm, sportcipőm és rövidnadrágom van tőlük. És nem vagyok 10 éves, 21 éves vagyok. Kár azonban, hogy divat lett belőle, pár éve szerintem azért közel sem volt így felkapva (legalábbis amikor a pólómat vettem pár éve, közel sem volt ilyen mértékben elterjedve).
2019. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!