Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamar kopik a cipőm talpa?

Hamar kopik a cipőm talpa?

Figyelt kérdés
Igazából az összes lábbelim így megy tönkre. Bakancs, szandál, cipő... A lábujjak mögött ahol hajlik a talp annyira elkoptatom, hogy kilyukad, elreped. A 2 hetes bakancsomon is látni már, hogy azon a részen minimálisan kopik a minta. Nem csoszogok, rendesen járok. Bár régen lúdtalpas voltam de az kezelve lett. Mit tehetnék? Már azon is gondolkodtam, hogy ragasztok oda egy bőrdarabot...

2019. nov. 7. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok,de hany kg vagy?
2019. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg 98 kiló vagyok, és 194 centi magas. A lábam sem kicsi 46-47-es.
2019. nov. 7. 12:11
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Akkor itt a valasz,ne is csodalkozz
2019. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint össze kell mennem, hogy ne kelljen 2 évente kidobni a cipőimet. Értem.
2019. nov. 7. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
98kg vagy,lúdtalpas voltal,valoszínűleg erös jarasod is van,ne csodalkozz!A magassagoddal nem tudsz mit tenni,életed végéig ez lesz a problémád amúgy!
2019. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ugyanez a bajom, nem éri meg cipőre költeni, mind tönkremegy :(
2019. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A súlyod is közre játszik. Két hét után nem kellene elkopnia egy cipőnek. Nekem is vannak olyan cipőim, amik már jó pár évesek, de a talpuk nem kopott el.
2019. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg a jarasoddal van gond. A helyedben elmennek ortopediara, lehet tudnak mondani valamit.

A tulsuly (momdjuk te ilyen magassaggal szerintem nem vagy tulsulyos) inkabb a cipo sarkan latszik. Nekem a nagyon olcso sportcipok szoktak megkopni es eltorni a hajlos reszen, de a tobbi cipom pont ott nem kopik.

2019. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Cipeszkellekesnel szoktam venni vibram talpgumit (egy nm -es tabla kb ,9000 huf es eleg kb 20 par cipore!!!) Minden uj cipomre palmatexszel raragasztom( elotte kirberajzolom es kivagom. Ket reszbe ragaszd. Sarok es elso talpparna.

A cipo mar tonkremegy,de a talp meg ep marad!!!


Nekem bevalt. Sokaig jok a cipoim. Kulonben nekem is ket het alatt kopnanak le!!!

2019. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél jófajtát.
2019. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!