Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Nike és Adidas vagy bármilye...

A Nike és Adidas vagy bármilyen cipőknél mit takar a termesztés bőr fogalma? És a velúr mindig rossz?

Figyelt kérdés
Venni akartam egy adidas cipőt az volt a leírásában hogy szintetikus meg természetes bőrből készült aztán jobban utána olvastam és velúr bőrt írtak..az meg köztudotan gagyi hamar tönkre megy főleg a nedvességtől. Akkor így hogy vegyék télre cipőt? Mindenhova azvan szinte csak oda irva hogy termesztés bőr de abból nem tudom melyik a jó
2019. nov. 9. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetes bőr = nem műbőr, hanem állatbőr.
2019. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köztudott? Te jó ég. A velúr nem gagyi és nem megy tönkre, a te gagyi kínai cípőd, ami művelúrból van az esetleg, de a velúr és nubuk bőr, amiket mellesleg ápolni is kell, azok nem mennek tönkre
2019. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 grafno ***** válasza:
A 2.vhban velurt is használtak az amcsik es ők vízhatlanna tettek. A velur sosem volt rossz. A bőrt is kell ápolni.
2019. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem rossz a velúr. 2012-ben amit vettem Tisza cipőt az bőr/velúr kombó. Az ég világon semmi baja sem a bőrnek sem a velúrnak, mondjuk én rendszeresen tisztítom és ápolom ahogy kell. A cipőfűző adja meg magát olykor, meg kell bele venni majd megint talpbetét mert ennyi év alatt azért rendesen kitapostam. De ezeket leszámítva a cipő maga kifogástalan.
2019. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fura ,mert netenis mindenhol azt olvasom ,hogy a velúr cipők nem a tartoságukrol hiresek és a legkisebb esőtől is eltűnhetetlen foltok lesznek rajta.A bőr ápolás mit takar?
2019. nov. 9. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!