Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az karóráról? (Citizen)

Figyelt kérdés

Tehát ez lenne az:


[link]


Esetleg ugyan ez de feketében, még nem tudom majd a hét folyamán megnézem őket élőben is.


[link]



2019. nov. 10. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
300ezret egy orara koltesz, neked kell hogy tetszen, nem nekunk.
2019. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok én sem mit mondani, mivel neked kell, hogy tetsszen, pláne ennyi pénzért. Mint ahogy írtad, élőben nézd meg, az majd eldönti a kérdést, órára nagyon illik a puding próbája az evés című mondás. Mert máshogy néz ki így weben, és máshogy néz ki élőben a karodon.
2019. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kék különlegesebb egy kicsit.
2019. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem túl ormótlan és túl igénytelen. Mondjuk ebben az ársávban túl nagy elvárásaink nem lehetnek, de azért akanak ennél igényesebb órák is.
2019. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korrekt minőségű, alsó-közép kategóriás darab. Megbízható japán munka. Élőben ha teheted nézd meg, fogd kézbe. Nekem a kék jobban tetszik, de lehet előben nem ilyen szép árnyalatú. Nem gagyi, nem vacak. Ez egy minőségi, tartós, megbízható óra. Szerintem vedd meg. Mondjuk, majdnem 300ezerért én már tudnék venni használt 2005-ös acél lünettás Omega Seamastert, vagy új Seiko órákat. :) De ha nem érdekel a búvárórát világa, akkor hajrá, vedd meg :)
2019. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy a hasonló stílusú Citizenek közül nekem ő tetszik:


[link]

2019. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!