Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorko (drk) márkáról vélemény?

Dorko (drk) márkáról vélemény?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Számomra ugyan olyan semmilyen és semmitmondó, mint az összes többi ilyen street fashion. Meg nagyon nem is mondanám egyedinek, mert a designjaik bármely más márkánál megtalálhatók, tehát ha már 30-at kiadok egy bakancsért, akkor Timberland, vagy Helly Hansen.
2019. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Csak egy fél sztárolt márka..

A minősége sem túl jó.

2019. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

semmi múltja, de árban már majdnem az adidas-hoz sorolja be magát. nem szimpatikus számomra, ódzkodok a termékeitől, noha lehet jó minőségűek?

*felettem írják hogy nem :)

2019. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Csak annyit tudok róla, hogy magyar márka. Nézegettem már, de valahogy nem tetszenek annyira hogy vegyek.
2019. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de olyanok írjanak már akiknek volt már

mert azzal sokat nem érek, hogy látta de nem vett mert nem tetszett, meg egy masik márka jobb nála.. hát mindnél van jobb stb..

hh es timberland bakancsok meg nincsenek 25-30ezer forintért

2019. nov. 11. 20:53
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Én kíváncsi voltam rá és vettem egy bakancsot tavaly, nekem nagyon tetszik, kényelmes és jól és néz ki a lábamon.
2019. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
és jól bírta/bírja? milyen modelled van?
2019. nov. 11. 21:32
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
B+ csesszel le minket mert nem azt írjuk amit szeretnél. Vedd meg azt a szart és kész. Pff
2019. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem az a baj hanem hogy te olyanról adsz véleményt ezekszerint amiről fogalmad sincs, csak lattal olyat a boltban és nem volt szimpi..ennyiből azert nem derul ki milyen is valójából
2019. nov. 11. 22:01
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen, jól bírja. Idén még nem vettem föl, de általában elkopnak egy szezon alatt a bakancstalpak alattam, és ennek tavaly nem lett semmi baja, meg vagyok elégedve. Crush nevű modellt vettem.
2019. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!