Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok olyan (akár...

Hol találok olyan (akár online) shopot ami nagyon fura, nagyon egyedi kiegészítőket, ruhákat árul?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és szeretek nagyon egyedien öltözködni. Nagyon szeretem az urban,cyberpunk goth, punk,dramatic,rock N roll öltözködést. Tehát bármi ami nem egy átlagos viselet hanem egy sötétebb, punkosabb egyedi dolog... Szóval ahol ilyen ruhákat, kiegészítőket árul. Akár külföldi akár magyar csak legyen benne férfi vagy unisex... Ha ismertek ilyen webshopokat vagy boltokat akkor segítsetek légyszí!

2019. nov. 10. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Punk Rave, Disturbia, Killstar, Aderlass vagy a Queen of Darkness lesz a te boltod a leírtak alapján.


Esetleg ha pesti vagy győri vagy akkor még ajánlanám a rockpincèt is. Sok egyedi dolog van ott, nem csak basic metalos polók

2019. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja még az Emp-en is jó dolgokat találhatsz. Vagy a Draculaclothing-on
2019. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanilyen problémával küzdök lányként :D
2019. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dollskill?
2019. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Punkrave, EMP, Killstar, Restyle
2019. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pesten ilyesmi jellegű turkálók a Jajcica és a Gizmo Vintage.
2020. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!