Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes lenne második karórát...

Érdemes lenne második karórát vennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jelenleg van egy automata Orient karórám. Sajnos munkahelyre nem merem bevinni (irodai munkát végzek) mivel drágán vettem meg féltem, és nem akarom, hogy baja legyen, ergo csak szabadnapban amikor megyek el csak akkor veszem fel. Néztem egy olcsóbb Casio-t (23 ezer forintért), a kérdés az, hogy most pénzkidobás lenne-e, hogyha külön vennék melóba órát ?

2019. nov. 11. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Mivel a számítógép és a telefon is kijelzi az időt, így felesleges az óra. Én legalábbis nem pazarolnám órára a pénzem.


Egyébként irodában mi baja lenne az órádnak?

2019. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hogy napi szinten használnád, bem lenne pénzkidobás. Olyat pénzkidobás megvenni, amit sosem viselsz. Szvsz 3-4 óra sem sok még.
2019. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem érdemes igen, nincs semmi gáz azzal, ha több órája van az embernek.


Én sem veszem fel mindenhová a drágább dolgaim, pl. munkahelyre nem veszem fel a Ralph Lauren pulóverem, mert ott lehet összebarmolnám. A Naketano kabátom sem veszem fel ősszel / télen a kerti munkához, mert arra van olyan, amit lehet gányolni.

2019. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez milyen kérdés, ennyit nem tudsz eldönteni?
2019. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Irodában mégis mi baja lenne? Csak ezért másik órát venni hülyeség. Ha azért akarsz mégegyet mert tetszik, az más, de így semmi értelme.
2019. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi kihívó nincs egy Orient órában :)
2019. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért félted az Orientet annyira azért nem drága,vagy minek vetted meg ha ennyire félted?
2019. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Orient belépő kategória. Ha még ezt se mered felvenni értelmetlen volt a pénzt költeni rá.
2019. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen Oriented van?

Be tudod linkelni?

Illetve milyen Casio-t akarsz venni?

2019. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!