Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Letezik olyan hasznalt ruha...

Letezik olyan hasznalt ruha bolt/turi ahol márkás polok pulcsik cuccok vannak? Vagy barmelyikben lelhetek ugymond pl adidasra?

Figyelt kérdés
Es helyileg hol?

2019. nov. 12. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze azért az Adidas nem olyan megfizethetetlen márka bárhol találsz ilyen jellegű márkákat.
2019. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet adidas, vagy akár nagyobb márka is. De elsősorban a fast-fashion boltok cuccai vannak turiban, h&m newyorker, c und a stb.
2019. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mondanék egy olyat, hogy outlet-dolgokban pl vannak olyan új ruhák, amik nem keltek el, de már kellett a hely a mégújabb kollekciónak.
2019. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármelyik turiban találhatsz márkás ruhát, ha jól fogod ki a dolgot ráadásul még olcsón is. Én múltkor pl Bershka felsőt vettem 200ft-ért, mert aznap minden 200ft volt a turiban.
2020. máj. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!