Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalmi/koktélruha boltok...

Torynka kérdése:

Alkalmi/koktélruha boltok Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem Budapestre és jelenleg nem tudom merre lenne érdemes keresgélni alkalmi ruhákat. Rendelni pedig sajnos idő szűkében már nem tudok, nagyobb boltok (H&M, Zara, Orsay) kínálata pedig sajnos nem volt olyan jó. :(

Ha esetleg tudsz egy jó helyet ahol maximum 30.000 ft-ért lehet minőségi ruhákat találni, kérlek ne tartsd magadban!



2019. nov. 12. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Sugarbird.
2019. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dress-Box
2019. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Arénában Peek&Kloppenburg, a VanGraafban is vannak alkalmi ruhák. Én az Árkádba járok sokat, ott több kisebb butik van, tele alkalmi ruhákkal.
2019. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Westend legalsó szintjén rengeteg kisebb butik van, ahol hihetetlen jó áron lehet találni nagyon extra estélyi ruhákat.

Továbbá a Van Graafnak (Allee, Árkád) is van koktél részlege.

2019. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Charmot ajánlom. Szalagavatóra is innen szereztem a ruhámat. Gyönyörű szép darabok vannak :)
2019. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!