Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire meleg az adidas...

Mennyire meleg az adidas superstar igy télre?

Figyelt kérdés
Utalom a bakancsokat es a magaszaru cipoket is.

2019. nov. 13. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.


Nem 4 evszakos cipo.

belefolyik a viz, hólè, sós latyak es a lablefagyas melle a cipot is tonkreteszed.

2019. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az egyes mondja - én ezt csináltam tavaly télen. nem volt annyira vicces, mint azt előzőleg gondoltam...
2019. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg nemtudtok alacsonyszáru cipot ami megteszi télre?
2019. nov. 13. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább meleges, mint hogy elég meleg legyen. Hordj valami bélelt vízállót, van nem tudom. De ha rövid abban is simán fázhatsz.
2019. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem 4 pár cipőm van, abból 2 téli álmot alszik.

Van egy magasszárú adidas tubular invader (nem a strap), az bőrből van, egészjó, bír mindent, csak talpa nincs, tehát jeges felületeket inkább kerülöm.

Másik amit lazán felveszek az vans oldskool, hülyén hangzik, de vastagabb zoknival (sima nike sport zokni, hosszú fehér pamut) egész kellemes, csak sokat ne állj egy helyen, havat meg kerüld. De pl. a vizet nem bírja rosszul, pedig ugya az oldala vászon, de az orra hasított bőr, a sima szövetebb cipőknél sokkal jobb. A superstar pedig műbőr szerű anyagból van, így szerintem vizet vans-nél még jobban is bírja, én lazán felvenném, de nem a kemény hóban, oda tényleg már kell egy téli azért,

2019. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!