Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kezd el nagyon gyorsan...

Miért kezd el nagyon gyorsan kopni a cipő sarka, és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, hogy gyorsan kopnak a cipőjeim sarka. Márkás cipőkről van szó, elég drágák voltak, és nagyon szomorú vagyok ez miatt. Pl. 1 hétig folyamatosan hordtam egy Timberland bakancsot, és már észrevettem, hogy a saroknál két külső részen már kb 2 mm felkopott.Pedig nem húzom a lábam, nem csoszogok, mégis látványosan kopni kezdenek. Tömegre sem vagyok sok, alig vagyok 48 kg. Olyasvalamit olvastam, hogy lehet azzal van a gond, hogy sétáláskor a sarkamra helyezem a súlyt, de nem tudok máshogy sétálni, elég hülyén nézne ki, ha egész talppal érkeznék le. Az 1 éves cipőm is nagyon csúnyán felkopott kb fél centit, és nem is a sarkam középső részén, hanem 2 szélső részen.

Mit tegyek ezzel a poblémával?


2019. nov. 13. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos hamar kopnak a cipők. Ha sokat bicikliznél, pl azon nem igazán kopnak. De most emiatt ne menj máshogy mint ahogy kényelmes, inkább vegyél egy olyat is amit annyira nem sajnálsz és váltogatva hordd a kedvenc cipőiddel. Nekem eddig bármilyen cipő gyorsan kopott.
2019. nov. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En mindenre talpgumit ragasztok. Cipeszkellekesnel veszem. Ha az lekopik,leszedem es ujat ragasztok. 26 eve csinalom ezt! A cipoim talpa birja mindig a legtovabb!!!!
2019. nov. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is 😥 főleg egyébként ezen a nagyon göröngyös , durva kavicsos aszfalt koptatja le leginkább.

Nekem is márkás cipőim vannak. És mint ahogy valaki itt már tanácsolta , hogy az a jó ha van olyan lábbelid is , ami "no name "márka és azzal felváltva hordod . Én ugyanezt csinálom , mert világ életemben koptak a cipőim sarkai ,és a magassarkú , tömb sarkú drágább cipőimet meg úgy saajnálom e miatt ...

Sajnos ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. Én is sak 50 kiló vagyok és mégis. Egyedül a lovaglócsizmám sarka nem kopott le pedig harmadik éve megvan, és ősszel télen ,sokat veszem fel ,pláne ha esős , latyakos idő van , mert nem ázik be és nem kell féljek piszkos lesz a ruhám stb praktikus. Szóval az gumiból van , vagy valamilyen gumisabb anyagból , és az viszont nagyon jól bírja. 1 mm kopás sincs rajta.

2019. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, főleg a tűsarkúkkal.

Vidd el cipészhez megsarkaltatni. (A cipészek általában tartósabb anyagot is használnak, legalábbis az enyémek)

2019. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ortopédorvoshoz menj el. Lúdtalp, bokasüllyedés okozhat ilyen problémát, talpbetéttel jól korrigálható.
2019. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!