Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinos lenne ez a nadrág és...

Csinos lenne ez a nadrág és felső együtt? 20/l

Figyelt kérdés

Egy vendéglőbe ülünk be a barátommal, és egy ilyen összeállítást gondoltam ki: [link]

[link]

(A képek minőségéért előre is elnézést kérek.)

Szerintetek jól mutatna így együtt? Ha nem, akkor mit változtatnátok rajta? Az inget mindenképp tűrjem be a nadrágba, vagy kívül viselve is jó? Bocsi a sok kérdésért, de szeretnék csini lenni a randin, s meglepni a barátomat egy alkalomhoz illő szettel. Előre is köszönöm a választ! :)



2019. nov. 14. 02:27
1 2
 1/19 subrette ***** válasza:
32%
Nekem ez túl hétköznapi és nem is nőies. Inkább szoknyában mennék vastag harisnyával + valami csinos, karcsúsított blúz.
2019. nov. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
53%
Az ing és nadrág önmagában szerintem elég, a kardigán kissé kislányos. Ha ez randi, akkor még gombolj is ki pár gombot azon a blúzon ;)
2019. nov. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%

Jól mondja az első a naci ellégé homárkás nem eléggé szűk a bő szárú nem nőies.

A felső meg öreglányos, max amispartira lenne tökéletes.


F

2019. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a nadrág teszik. De a felső egyáltalán nem. Keress már hozzá valami szexibb fekete pulcsit. Valami modernebbet.
2019. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Erről az általános iskolai tanáraim jutnak eszembe.
2019. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem annyira nem randis, inkább munkába való. Ehhez a nadrághoz inkább egy szűk fekete garbót húznék. Vagy ha ragaszkodsz a kardigánhoz, akkor ne blúzt húzzál hozzá, hanem egy csinosabb felsőt.
2019. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nagyon öreges.


Egyiket sem venném fel.

2019. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

A nadrágot egy egyszerű fekete felsővel (ami alá vehetsz egy testhezálló pólót pl hogy ne fázz) tudnám elképzelni. Fekete cipővel.


A felsőt pedig egy sötét szoknyával, betűrve.


De ne hagyd hogy elkeserítsünk, nyilván azt veszel fel amid van, nem azt ami nekünk van :) A lényeg az hogy te jól érezd magad a ruhában, és jól álljon.

Jó szórakozást ;)

2019. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Jaj édesem, kérlek ne menj igy ki az utcára ez nagyon nem szep.
2019. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
A nadrág tök jó. Ha mindenképp ez a blúz marad akkor tűrd be és gombold ki jobban, a kardigánt felejtsd el. De szerintem is jobban mutatna egy fekete passzos felső.
2019. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!