Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, hogy 20...

Szerintetek gáz, hogy 20 évesen úgy öltözködöm, mint egy tini? Úgy is nézek ki.

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem te még agyi szinten is tini vagy, ha ilyen kérdést teszel fel ennyi évesen.
2019. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%

Szerintem nem gáz, egy éve még tini voltál. Húsz évesen én is rohadt tinisen öltözködtem (bmths póló, az a szar nyakpánt ami most nevetségesnek tartok, csupa fekete, animésre csináltam a hajam, frufru ilyenek, meg nem hagytam megnőni), de nekem 22 évesen jött egy váltás és mostmár nagyon nőiesen nézek ki, megnőtt a hajam, sötét barna, normalis szines elegáns ruhákat hordok, néha magassarkút is, szóval ennyi.

Ki fogsz nőni ebből előbb utóbb. De addig is élvezd ki, mert szerintem már nem sok idő hogy átkattan valami..

2019. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy oltozz ahogy akarsz
2019. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

Nem gàz. Majd úgyis megtalàlod a saját stílusod, amiben jól érzed magad.

Én is 22 éves vagyok, és én is nőiesebben öltözködöm már.

3 éve el sem tudtam volna képzelni hogy szövetkabàtot hordjak és mindennapi viseletként szoknyàt vegyek fel.

2019. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Pont tegnap vettem fel egy fekete szétszaggatott farmert egy magasszaru hologrammos feher adidas cipovel, rozsaszin adidas pulcsit, fekete kabatot es egy fulvedot. Beleneztem a tukorbe es annyit mondtam a paromnak, hogy ugy nezek ki, mint egy tini ribi. :D


25/N

2019. nov. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21 vagyok és 18,5 éves koromig szinte nem és éltem!! Most élem a kamaszkorom, felzaklat ez az égesz, de nem tudok mit tenni, majd talán 24 évesen elkezem a felnöt korom, fél évvekel le leszek maradva, de már nem bánt, mert TÚLÉLTEM!! Szoval ne tarsd gáznak!!
2019. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!