Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csinálnak sokan problémá...

Miért csinálnak sokan problémát a szandál zokni párosításból?

Figyelt kérdés
Valami divattervező kitalálta hogy ez milyen gáz és mindenki ezért kötelezően ezt vallja, vagy mi ez a hiszti?

2019. nov. 16. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Mert ronda. Cipőben zoknival jobban izzad a láb. Ha jó az idő, akkor miért kellene cipőben izzasztani az ember lábát, ha felvehet egy szellősebb szandált is? Zoknival, ez a szellőzzön, de azért annyira mégsem kategória, még véletlenül levegő éri. Itt elsősorban az idősebb urakra gondolok, rövidnadrágban, tökig felhúzott zoknival. De láttam kislányokat is melegben, szandálban, zoknival. Nem értem a szülők gondolkodását sem, akik így öltöztetik a gyereküket.
2019. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%
Nem a szandál zoknin kéne problémázni hanem el kéne menni dolgozni. ;)
2019. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem miért probléma mikor szinte minden pasi kényesen ügyel arra nehogy több látszódjon a kis combjukból nyáron ezért sheggrohasztó térdig érő rövidnek mondott naciban vannak,de a lábfej már nem gond ha kilátszik.

Viszont ha valaki azt is eldugja akkor már gond van mint ahogy a példa is mutatja.


És ahogy az első válaszoló írta a cipőben megizzad a láb, hát igen ha vastag pamut zoknit visel a sok marha.

Ezért találták ki a vékony nejlonharisnyát ami jobban szellőzik és ha meg is izzadsz benne akkor könnyebben szárad mert nem tartja magaban a nedvességet.

2019. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van vékony pamut zokni is, van cérna zokni is. régen csak az volt, nem voltak ezek a mai vastagok. Még a nagyanyám kézzel kötöttjei is vékonyak voltak.
2019. nov. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!