Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Vapormax Plus -...

Nike Air Vapormax Plus - vélemények?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye erről a cipőről, mennyire kényelmes? Ha választanátok az Air Max 720 és e között, akkor melyiket választanátok és miért?
2019. nov. 16. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő modell,a Vapormaxot jobban szeretem igaz,hogy kicsit régebbi modell de szerintem gyönyörű.Kényelem szempontjából mindkettő toppon van,a Vapor egy kicsit stabilabb a talpa miatt.De egyébként mindkettőben vannak olyan colorwayek amik nagyon jól néznek ki.🔥
2019. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor nekem is be kell szereznem egy Vapormax Plus-t, már szemezek vele egy ideje. Neked meyik CW van meg és honnan szerezted be? Nem sok helyen látni, úgyhogy ha tudsz jó tipped adni, hol érdemes venni vagy honnét érdemes rendelni, akkor ezt előre is köszi!

És jól bírják a strapát ezek a légtalpas cipőid, nem szoktak leereszteni?

2019. nov. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!